
Sandra, schoonmaken in Eersel 5521
Ik ben Sandra uit Eersel ben 19 jaar oud. Heb vaak boodschappen gedaan voor mijn oma. En ook alles gedaan in het huishouden. Ook heb ik als vakantiebaan bij de RSZK gewerkt, dat deed ik altijd met plezier!
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ik ben Sandra uit Eersel ben 19 jaar oud. Heb vaak boodschappen gedaan voor mijn oma. En ook alles gedaan in het huishouden. Ook heb ik als vakantiebaan bij de RSZK gewerkt, dat deed ik altijd met plezier!

Hallo, mijn naam is Carmen en ik ben 20 jaar oud en woon in Valkenswaard, ik heb al ervaring in het huishouden en vind het superleuk om mensen te helpen bij iets waar zij geen tijd voor hebben of het niet meer kunnen. Ik poets al enige tijd bij mensen thuis en vind dat hartstikke leuk om te doen . Ik heb geen rijbewijs of een auto doe alles met de fiets. Heeft u intresse dan hoor ik het graag !
Ik ben Suaad en ik ben 20 jaar en ik ben opzoek bijaantje. waarom heb ik deze werk gekozen ? Omdat ik huis goed kan zorgen. Ik woon een grote huis met mij familie en ik doe dat elke dag dus het is niet moeilijk voor mij om huis te zorgen Ik kan goed school maken ook de ramen de huis netjes maken en strijken Dat werk doe ik het graag en ik hoop dat ik dit werk krijg. Alvast bedankt

Momenteel heb ik ervaring in het schoonmaken van vakantie bungalows. Maar ik ben altijd bereid om meer te leren zodat ik andere optimaal kan helpen
Ik vind het leuk om iemand te helpen in het huishouden. Ik doe het thuis ook altijd

Hallo, ik ben yasmina ben 19 jaar oud en kom uit valkenswaard. Ik zou graag willen helpen met huishoudelijke hulp en andere klussen. Graag zou ik willen helpen met koken, schoonmaken, kleren wassen/ strijken, de tuin bij houden ect. Met vvriendelijke groet , yasmina

hoi ik ben elien werk graag met mensen en heb daar ook ruime ervaring mee!

Door een ongeluk een aantal jaar geleden is mijn moeder beperkt, hierdoor doe ik alle klusjes in het huis. Dit heeft mij veel ervaring opgebracht. Ik doe dit met veel plezier en help andere graag ook een handje.

Ik ben Brigitte , 17 jaar. Ik hou van poetsen en ben erg netjes, ik kan geen stofje laten liggen.
Hoi Ik ben Miranda, ik veel ervaring in schoonmaak werkzaamheden En het ook fijn om mensen te helpen, bijv de boodschappen doen Enz..
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨