Deborah, bewaking : Westergeest
Hallo ik ben deborah ik ben 13 jaar, ik wordt in augustus 14. Ik vindt het leuk om u te kunnen helpen in uw huis. Mijn ouders hebben een bedrijf waar ik graag bij help.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Hallo ik ben deborah ik ben 13 jaar, ik wordt in augustus 14. Ik vindt het leuk om u te kunnen helpen in uw huis. Mijn ouders hebben een bedrijf waar ik graag bij help.
ik ben darline 19 jaar ik kan schoonmaken en boodschappen doen mijn ervaring doe het zelf ook vaak

Ik wil graag iets bijverdienen en op deze manier help ik direct anderen die hulp nodig hebben.
Ben bereid zo veel mogelijk hulp te bieden

Ik omschrijf mezelf als een vriendelijke, betrouwbare en zelfstandig persoon. ben zorgzaam en heb een rustig karakter ben niet bang om vieze handen te krijgen. Ben een doorzetter

hallo ik ben Bette ik ben 14 jaar oud en nu de vakantie begonnen is kan ik wel wat zakcentjes verdienen ik kan u helpen met alle aangegeven punten ik ben over naar de 3e klas van piterjelles impulse kollum.

Tot januari dit jaar ben ik werkzaam geweest in de thuiszorg als huishoudelijk medewerker maar vanwege bezuinigingen is mijn werk afgevallen. Momenteel ben ik dus hard bezig met het zoeken van een nieuwe baan. Ik ben een loyaal, vriendelijk en hardwerkend persoon. Ik zit niet graag stil en heb graag wat om handen. In het begin misschien nog wat terughoudend en verlegen maar zodra ik mensen leer kennen komt dat wel goed.

Hallo Ik ben Lieke, ik ben 19 jaar oud. Ik pas pas verhuisd naar dokkum en heb voorheen altijd huizen gehad die ik schoonmaakte 1 keer in de week of 1 keer in de twee week. Dus ben opzoek naar een aantal huizen die ik kan schoonmaken.

Mijn naam is geertje . Ik ben 52 jaar en heb 4 volwassen kinderen , 6 kleinkinderen, ik zoek een bezegelen heid en een betaalde baan en het liefst gecombineerd .met kinderen imgaan is prachtig werk evenals huishoudelijke taken uitvoeren of boodschappen doen etc.... Groetjes geert je.

Mijn naam is Brenda. Ik ben 20 jaar en volg de opleiding DTP op Friese Poort. Ik ben heel creatief en hou er van om leuke activiteiten te doen. Ik heb een zorg en welzijn opleiding gedaan en heb daar een diploma voor. Ik kan helpen met schoonmaken, boodschappen doen , dieren verzorgen/uitlaten etc.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨