
Esmee, schoonmaken in Sappemeer 9611
Ik ben Esmee, een harde werker van 19 jaar. Heeft u weinig tijd of kunt u zelf niet veel doen? Ik wil u overal mee helpen.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ik ben Esmee, een harde werker van 19 jaar. Heeft u weinig tijd of kunt u zelf niet veel doen? Ik wil u overal mee helpen.

Hallo. Ik ben Silvia , 21 jaar oud en woon in de omgeving Veendam. Ik ben afgestuurd als lifestylecoordinator. Momenteel werk ik in een sportschool en verzorg bootcamp lessen. Dit is vooral in de avond uren. Daarom zoek ik om mijn uren aan te vullen een adres waar ik kan helpen in het huishouden!! Strijken, wassen, stofzuigen, dweilen, boodschappen doen, allemaal geen enkel probleem!! Voor vragen kunt u altijd contact met mij opnemen Groetjes Silvia.
Mijn naam is Gea Knapper, 49 jaar .Ik heb 30 jar ervaring binnen zorg-en welzijn zowel als begeleider als verzorgende.Momenteel ben ik voor enkele uren werkzaam als gezinsondersteuner.Ervaringen met verstandelijk beperkte mensen, psychiatrie, thuiszorg.

Ik help thuis ook altijd met zulke dingen
vrolijke spontane meid die graag mensen wil helpen

Naast het oppassen ben ik ook bereid andere huishoudelijke klussen te doen.

Ik ben Ankie Knol en ik ben 21 jaar. Ik ben woonachtig in Haren samen met mijn vriend. Ik ben in bezit van twee diploma's namelijk, VMBO kader en MBO Sociaal agogisch werk ( maatschappelijk zorg) Ik werk momenteel in de zorg, met ernstig meervoudige beperkte mensen. Daarnaast volg ik nog een studie, Vormgever art & design en volg ik binnen deze opleiding het Excellentie traject. Hierna wil ik graag de studie Docent beeldende kunst doen aan academie Minerva. Wanneer ik deze uitdagingen heb be...
hoi mijn naam is sina . ik ben 33 jaar. ik heb van 1997 tot 2007 in de huishouding gezeten bij mensen thuis. ik werk met plezier in de huishouding bij mensen thuis want dan kan je gezellig praten met mensen en ook naar ze luisteren als zij iets kwijt willen. dus als iemand belangstelling heeft naar mij in de huishouding om te helpen reageer dan snel.
Hoi ik ben Ruth 14 jaar en zou u graag willen helpen met boodschappen, de schoonmaak, koken of opruimen.

Mijn naam is marlijn, ik ben 29 jaar en een aanpakker, ik heb ervaring met huishouden en een koksdiploma dus koken is ook geen probleem! Ik ben zeer betrouwbaar en sociaal
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨