
Mirela, schoonmaken in Putten
Ben een heel net persoon en hou van schoonmaken. Doe dit graag voor mezelf dus waarom ook niet voor een ander!
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ben een heel net persoon en hou van schoonmaken. Doe dit graag voor mezelf dus waarom ook niet voor een ander!

Ik ben Nienke en hoop binnen enkele dagen 18 jaar te worden. Ik help thuis veel in het huishouden en vind het ook erg leuk om te doen. Ik heb ervaring met strijken, wassen, dweilen, schoonmaken, zuigen, etc.. Ik houd van aanpakken en grijp elke klus met beide handen aan! Kunt u hulp gebruiken dan help ik graag.
Ik ben erlijk vriedlijk en zorgzaam hou van afwisseling

Ik ben Sophia (13 jaar) en vindt het prima af en toe boodschappen te doen

Hallo, Mijn naam is Sanne . Ik volg de opleiding Pedagogisch Medewerker Kinderopvang. Ik ben 21 jaar oud. En ik zou graag u willen helpen in de huishoudelijk hulp. Ik heb overigs ervaring in de schoonmaak. Ik hoop van u te horen! Met vriendelijke groet, Sanne

Ik ben Caitlin. Ik ben 16 jaar. Ik wil graag mensen in de huishouding, dus met alle huishoudelijke klusjes. Ik werk erg nauwkeurig en ik vind het belangrijk dat alles goed schoon is en netjes wordt achtergelaten. Thuis doe ik ook vaak huishoudelijke klusjes, zoals de was, het vuilnis, stofzuigen, boodschappen doen, koken en de afwas.

jaren ervaring zoals boven beschreven, als er maar geen "muizen"of andere ongedierte is, kan ik overal mee omgaan, honden en of katten. voor de rest bijna alles wat bij het huishouden komt kijken.
Ik heb veel ervaring met schoonmaken

Hallo! Mijn naam is Liselotte, 19 jaar en woon in Nijkerk. Ik heb volgend jaar een tussenjaar en ben nu ook vrij. Daarvoor zoek ik een bijbaantje waarbij ik mensen ook kan helpen. Koken, schoonmaken, kleine klussen, internet problemen, computer hulp, boodschappen. Als uw nog meer vragen heeft hoor ik ze graag!! Groetjes Liselotte

Ik ben Noa, 17 jaar, werk in de horeca, heb mijn VMBO TL diploma, hou van sporten en tussen de mensen zijn en ik studeer nu Marketing en Communicatie MBO niveau 4 op Landstede Harderwijk. Ik ben geduldig, luister graag en praat graag. Ik help vaak in huis en heb ervaring met schoonmaken en huishoudelijke taken: dit doe ik en deed ik op mijn werk, thuis, bij vrienden en bij mijn oma. Ik vind het fijn om te helpen en een extra handje te zijn in uw huishouden. Voor vragen kunt u altijd contac...
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨