De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Delden. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik ben een intelligente vrouw van 47 jaar die naast haar huidige baan extra inkomsten zoekt. Ik heb in het verleden regelmatig schoonmaakwerk gedaan. Zowel privé als via thuiszorg. Ik kan snel en accuraat werken.

Marianne, strijken - 7555 Hengelo

Ik ben Marian Ik kan u huishouden runnen van boodschappen doen tot eten koken , en natuurlijk het schoonmaken , wasjes doen , strijken etc etc .

Samantha, werkster in Borne 7622

Hallo, Ik ben samantha, een studente van 19 jaar. Ik heb vorig jaar mijn opleiding als helpende afgerond binnen het roc. momenteel doe ik de opleiding pedagogisch medewerker. Hiernaast doe ik wel eens vrijwillergerwerk als activiteitenbegeleider in het wijkcentrum en Ambiq. (met kinderen tussen 4 en 12 en jeugdigen tussen 12 en 16) Dit doe ik al heel wat jaartjes en ik vind het dus ook erg leuk om tijd met kinderen/jongeren door te brengen. momenteel zoek ik werk voor in de vakanties, ...

Ik ben loes en ben 18 jaar. Ik ben dol op helpen in het huishouden, van schoonmaken tot een lekker gerecht koken of de kast uitmesten en opnieuw sorteren, het geeft mij een voldaan en blij gevoel.

Hallo, Mijn naam is Githa en ik help graag mensen, dus heeft u iemand nodig die u komt helpen in het huishouden, omdat u dat niet meer zo mobiel bent of omdat u er geen tijd meer voor heeft, laat het me weten en ik kom u helpen.

Veel werkervaring als interieurverzorgster! Zowel particulier als bij verschillende hotels zoals van der valk Hengelo en Preston Palace

Jacqueline, strijken in Borne 7620

Hallo huishoudens Mijn naam is Jacqueline woon in Borne En ben 54 jaar Werk almeer dan 25 jaar in de particuliere huishouding Wilt info laat dan een berichtje achter Gr Jacqueline

Ik ben Kim , ben 18 jaar oud en woon in Hengelo ov. Ik woon op mijzelf dus ik heb geen probleem met huishouden en koken etc. Ik ben bereid eigenlijk alles te doen wat binnen mijn macht ligt. Voor mij is het niet erg als ik boodschappen moet doen, eten moet koken, moet afwassen, stofzuigen, dweilen, wassen en ophangen. Noemt u maar op! Bij eventuele vragen zou u contact met mij kunnen opnemen.

Hof van Twente, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: