
Melissa, strijken in Dedemsvaart 7701
Thuis doe ik veel huishoudelijke klusjes en vind het leuk om te doen. hiermee wil ik graag iets voor een ander doen.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Thuis doe ik veel huishoudelijke klusjes en vind het leuk om te doen. hiermee wil ik graag iets voor een ander doen.

Mijn naam is marije en ben 26 jaar. Ik ben een vrolijk, enthousiast en net persoon. In de afgelopen jaren bijbaantjes in de schoonmaak gehad en bij mensen in de huishouding gewerkt. Dit is me altijd goed bevallen. Fijn om een huis lekker schoon en fris achter te laten. Ik werkte altijd met een briefje van de mensen. Hierop stonden mijn werkzaamheden en die voerde ik dan uit. Ik ben gewend om 3uur in een huishouden te zijn om schoon te maken. Hoe vaak ik kom hangt van u Af.

Hallo, Op deze site heb ik me aangemeld om aanvulling te vinden naast mijn huidige werk/inkomen. Een schoonmaakadres heb ik bijna 2 jaar, daarnaast (tijdelijk) andere schoonmaakwerkzaamheden verricht. Andere werkervaring zijn veelal in het sociale werkveld of als verkoopster. Graag hoor ik van u. Met vriendelijke groet, Renate

Ik ben Jenieke . Ben 26 jaar oud en woon in hardenberg. Ik kan helpen in de schoonmaak maar kan ook andere dingen er om heen zo als huishoudelijke hulp. Dat ik alles netjes en schoon achter laat. Ik heb veder geen ervaring maar woon op mezelf en weet wel hoe ik het huis moet schoon houden.

Graag help ik anderen met klussen rondom het huis. Zelf ben ik erg creatief, organisatorisch en hygiënisch.

Hallo daar!! Mijn naam is Larissa, ik ben 18 jaar oud en ben woonachtig in Hollandscheveld. Ik heb een koksdiploma en een diploma als facilitair leidinggevende. Hierdoor heb ik vrij veel ervaring in de keuken maar ook in de schoonmaak. Ook kan ik kleine technische problemen verhelpen. Als u vragen heeft hoor ik graag van u!!

Ik woon al 6 jaar op mijzelf, dus schoonmaken weet ik alles van! Ik vind het niet erg om te doen, soms vind ik het heerlijk om een muziekje op te zetten en te poetsen. Ik help graag andere mensen, dus dat is dan twee vliegen in 1 klap ;-)
Hallo mijn naam is Linda Ik heb bij de thuiszorg gewerkt bij ouderen in de huishouding.

hallo ik ben hilda (14). en ik ben op zoek naar een bijbaantje. ik woon in hoogeveen. zelf help ik mijn moeder vaak met opruimen. mvg hilda
Hallo, Mijn naam is Marjanne , 43 jaar en woon in Hoogeveen. Heb ervaring als huishoudelijk hulp en heb ook voor een schoonmaakbedrijf gewerkt. Hoor graag van u als u hulp nodig bent! Groeten van Marjanne
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨