
Kimberly, bewaking in Horst
ik help graag mensen die het zelf niet kunnen of er geen tijd voor hebben. ik heb zelf namelijk een vader die niet alles meer kan en weet wat zo iets kleins kan doen
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

ik help graag mensen die het zelf niet kunnen of er geen tijd voor hebben. ik heb zelf namelijk een vader die niet alles meer kan en weet wat zo iets kleins kan doen
Ik wil ook bij mensen werken die zelf hun werkzaamheden niet meer kunnen verrichten.

Ben Carmelita Ben 19 jaar woon in America Ik ben een goede hulp ik huis en begeleiden met boodschappen doen etc Kan eigenlijk van alles wel Ik werk nu zelf ook als poetshulp in Horst
Ik hou van aanpakken

Ik ben 43 jaar en ben zo'n beetje altijd huisvrouw geweest . Heb mijn 3 kinderen op gevoed en die zijn nu 19 en 13 jaar oud . Nu zij hun eigen gang gaan wil ik graag weer bezig zijn.

Hallo ik ben Femke. ik wil graag andere mensen helpen en hoop dat het via deze weg kan. heb jij hulp nodig laat het weten

Hola, soy Natalia tengo 29 Años. Hablo un ingles intermedio, soy una persona dinamica, proactiva, facil de llevar, responsable, honesta y estoy dispuesta a colaborarte con lo que necesites. Mi experiencia la he adquirido en propio hogar, ya que siempre he sido una persona muy independiente, organizada y disciplinada.
Ben u opzoek naar iemand die voor u de huishoudelijk werkzaamheden (gedeeltelijk) over kan nemen? Ik doe het graag voor u! Ik woon al wat jaartjes in een eigen huis en wil het hier lekker schoon en fris houden. Dus daarin heb ik wel ervaring. Mocht u geintresseerd zijn dan hoor ik graag van u! Ik help u graag mee. Beschikbaarheid in overleg
Ik ben een nette studente en ik hou van kinderen en huisdieren. Ik ben zorgzaam en ik kan goed met mensen opschieten. Ik ben eerlijk en betrouwbaar! Ik ben hardwerkend en zal me goed inzetten voor mijn medemens. En ik ben niet alleen hardwerkend, ik ben ook nog eens zeer sociaal. Als er dus problemen zijn of u heeft behoefte aan een luisterend oor, dan geef ik u die met alle liefde en plezier. Ik ben oprecht en geef men een eerlijk en oprecht advies!

Mijn naam ik Lovely ben 18 jaar oud. Ik kom uit een groot gezin dus mam heeft ons altijd wel geleerd hoe we wat moesten aanpakken. Ik kon al veel eerder koken/strijken en deze dingen vroeger dan me leeftijdgenoten. En ik geniet er ook nog van! Dat is toch het belangrijkste!
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨