De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Oud-Alblas. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik ben een hard- en secuur werkende jonge vrouw. Ik ben erg flexibel met tijden. Ik heb veel ervaring met schoonmaken, en tevens met kinderen. Verder is er een hoop bespreekbaar. Ik werk het liefst wel in de buurt (Papendrecht) omdat ik geen rijbewijs heb.

Mocht u dringend op zoek zijn naar huishoudelijke hulp in het huis dan ben ik per direct beschikbaar, en kunnen we in overleg kijken wat, waar en Waneer , hoelang .! Denk aan stofzuigen bed verschonen vaatwasser vullen of juist legen dwijlen Strijken afstoffen en koken Maar ook gezellig babbelen, en een luisterend oor.

Mijn naam is Diana . Ik woon met mijn vader en mijn 2 broers. Sinds mijn 12de help ik bij het koken, huishouden en de boodschappen omdat toen mijn moeder wegviel. sinds die tijd ben doe ik bijna alles in het huis en vind het daarom ook niet erg om andere mensen te helpen die daar geen tijd voor hebben. ook kan ik wassen draaien. Het is voor mij geen probleem om op de fiets te komen want ik ben nog fit om allerlei dingen te doen.

Ik ben een vrolijke hardwerkende vrouw van 29 jaar. Ik heb al haten ervaring in hey huishouden omdat ik voor verschillende instanties heb gewerkt. Ik kan van alles. Heb zo'n 14 jaar ervaring

Graag ondersteun ik u in uw zorg in en rondom het huis. Mijn naam is Lily , ik ben 21 jaar en woonachtig in Papendrecht. Woorden die mij omschrijven, zijn: nauwkeurig, enthousiast, leergierig en spontaan. Graag hoor ik van u!

Roos, werkster in Alblasserdam

Hallo, Mijn naam is Roos, 20 jaar en woonachtig in Alblasserdam. Ik ben op zoek naar een gezellig gezin waar ik af en toe eens kan komen oppassen. Naast mijn studie heb ik veel vrije tijd. Vaak ben ik wel een middag of ochtend vrij en ben ik bijna altijd beschikbaar in de avonduren en de weekenden. Ik ben werkzaam geweest als huishoudelijke hulp en heb dus ervaring met huishoudelijke taken. Tevens bied ik mijzelf aan als chauffeur. Reageer gerust! Groetjes, Roos

Goedendag, heeft u het ook zo druk en komt er van uw huishouden niks terecht en wilt u lekker thuis komen in een net fris heerlijk opgeruimd huisje met een maaltijd die al voor u klaar staat. ik doe het allemaal voor u.

Beste lezer, Mijn naam is Marianne, ik ben 22 jaar oud en moeder van een zoontje. Sinds een aantal jaar help ik gezinnen als hulp in de huishouding. Dit hield meestal in: schoonmaken van het huis, boodschappen doen, eten koken, de was draaien, ophangen of drogen, opvouwen en opruimen etc. Ik ben bereid hard te werken en zo nodig nieuwe dingen te leren. Graag kom ik een keertje kennis maken en kunnen we doorspreken wat elkaars verwachtingen zijn. Ik hoop graag van u te horen! Met vr...

Graafstroom, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: