De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Schalkhaar. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik wil graag anderen helpen met hun huishouden. Om zo anderen te kunnen helpen en om voor mezelf een zak centje te verdienen. Ik woon nu 4 jaar op mezelf dus ik heb wel al veel ervaring met het huishouden. Verder heb ik wel al 6 jaar ervaring met oppassen.

Ik ben danischa deen en ik ben 16 jaar ik heb heel veel ervaring met schoonmaken want ik doe het elke dag thuis en vind het leuk om te doen

Emma, schoonmaken - 7428 Deventer

Geachte heer/mevrouw, Als eerste zal ik mijzelf even in het kort voorstellen. Ik ben Emma en ik ben 19 jaar. Vorig jaar heb ik mijn vwo diploma gehaald en ben ik vol goede moed begonnen met Bewegingswetenschappen in Amsterdam. Deze studie was in eerste instantie niet mijn eerste keuze dus ik ben gestopt ermee, omdat het een heel lastige studie voor mij was. Vanaf februari ben ik druk geweest met een selectieprocedure voor Tandheelkunde. Dit heb ik allemaal afgerond voor de eerste ronde...

Ik vind het leuk om wat voor anderen te kunnen doen , dus als dat schoonmaak werk zaamheden.ik heb stage gedan bij thuis zorg , ik ben op zoek naar een leuk afwisselende baan waar ik mij verder in kan ontwikelen/ervaring opdoen.

beste mevrouw/meneer ik ben Sara en 14 jaar oud. ja klopt 14 jaar is jong maar ik ben volwassen en verantwoordelijk. ik werk graag en en vind het heel leuk om mensen te kunnen helpen. thuis doe ik wel is de wc schoonmaken, stofzuigen een lapje overal overheen halen of grasmaaien. ik werk graag voor u! met vriendelijke groet, Sara

Binnenkort heb ik zomervakantie, ik ga 10juni mijn map inleveren en moet dan op de uitslag wachten. . Via uitzendbureau ben ik aantal jaren terug wel is gaan schoonmaken, ook heb ik een tijd bij mijn oma schoongemaakt. Ik ben zelf ook heel erg van het schoonmaken ben er thuis ook altijd mee bezig. Ik ben heel erg van de hygiëne en zie daarom ook niks over het hoofd en werk ik altijd gestructureerd, zodat alles aan de beurt komt. Heb ook niks tegen vieze werkjes doe alles met plezier.

Hallo Ik ben Karina ik ben profesional in huis schoonmaken en ik ben 25 oud en ik kom uit polen en ik woon 5 jaar in nederland.

Deventer, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: