Isa, schoonmaken in Tuitjenhorn
Ik heb ervaring voor schoonmaak in doe het namelijk al een paar jaar voor een aantal familie leden.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Ik heb ervaring voor schoonmaak in doe het namelijk al een paar jaar voor een aantal familie leden.

Ik ben een 36 jarige vrouw en ik woon samen met mijn man en dochters in Alkmaar. Ik heb naast het dagelijkse huishouden ook ervaring in de huishoudelijke hulp. Mocht u vragen hebben kunt u altijd contact met mij opnemen!

Hallo, Mijn naam is Wies en ik heb vele jaren ervaring in alle genoemde categorieen. Ik vind strijken leuk, vind het gezellig om te helpen met boodschappen doen of kan dat zelfstandig doen, ook kan ik bepaalde taken in huis doen bv. ramen lappen en andere huishoudelijke taken. Ik heb elf een moestuin en heb tuinieren altijd al leuk gevonden Tot ziens bij u thuis

Ik doe zelf het profielvak zorg&welzijn waar ik alles leer over het schoonmaken en welzijn ect.

Mijn naam is Sonia. Ik kan u helpen bij de huishoudelijke taken. Schoonmaken, strijken, boodschappen doen of koken. Het kan allemaal! Mijn ervaring heb ik thuis opgedaan.

Hallo, mijn naam is Jamilla en ik ben 21 jaar. Ik zou mij graag willen openstellen voor het helpen in het huishouden waarbij ik kan helpen.

Mijn naam is Josephine. Ik ben 22 jaar en zit momenteel in het derde jaar van de opleiding Maatschappelijk Werk en Dienstverlening. Ik woon en studeer in Alkmaar. Ik ben 3 jaar werkzaam geweest voor Thuiszorgorganisatie ActieZorg . Ik geniet erg van het werk en de mensen die ik ontmoet, en heb veel positieve feedback gekregen over mijn werkzaamheden en houding. Ik ben bereid om alle huishoudelijke taken uit te voeren en ben alle dagen van de week beschikbaar om te werken. Ik kom graag nade...

Celine opleiding Facilitair Medewerker niveau 2 gevolgd. meegelopen met onderhanden huishouding.

Vanaf mijn 16de heb ik met groot plezier elk weekend mijn oma's geholpen in het huishouden en met boodschappen doen.

Hoi! I'm cinthia from Santiago de Chile and I'm here in Holland to take music lessons! I'm 24 years old and I would be really glad to work with you! I. Easy to treat and responsible!
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨