De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Manon, werkster in Venlo

Good morning all, I am currently a business school student at EM Normandie Paris. I am expatriating in Venlo at Fontys University for a year. I am very available. I have some experience and would love to help you. I am passionate about cooking and photography and would love to share this with you. Have a good day, Manon

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Venlo. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Hallo, Zoekt u een vriendelijke hulp in het huishouden? Ik bied mij aan om flexibel te komen helpen. Ik sta voor veel open. Boodschappen doen vind ik ook geen probleem. De zolder met u samen opruimen? kom maar op. Ik poets thuis altijd en heb ook bij de thuiszorg gewerkt in de vakantie periodes. Mocht u interesse hebben om mij te leren kennen, stuur dan gerust een mailtje en misschien kom ik bij u kennis maken.

Poetsen, strijken, boodschappen doen, de tuin doen? Prima hoor! Ik doe dit wel dagelijks dus heb degelijk wel ervaring erin :)

Ben u opzoek naar iemand die voor u de huishoudelijk werkzaamheden (gedeeltelijk) over kan nemen? Ik doe het graag voor u! Ik woon al wat jaartjes in een eigen huis en wil het hier lekker schoon en fris houden. Dus daarin heb ik wel ervaring. Mocht u geintresseerd zijn dan hoor ik graag van u! Ik help u graag mee. Beschikbaarheid in overleg

Mijn naam is Eva, 52 jaar en moeder van 4 kinderen waarvan nog 1 thuiswonend. Ik ben van nature erg georganiseerd. In het leven zijn er soms momenten waarop het niet meer lukt om huishouden, administratie, koken en boodschappen doen en tuinieren bij te houden. Ik kan hiermee helpen en wel op zo'n manier dat het uiteindelijk weer zelfstandig gedaan kan worden. Heeft u op dit moment hulp nodig om bv kasten te ordenen, een verwilderde tuin weer onkruidvrij te krijgen, een zolder op te ruimen, ee...

ik help graag mensen die het zelf niet kunnen of er geen tijd voor hebben. ik heb zelf namelijk een vader die niet alles meer kan en weet wat zo iets kleins kan doen

Venlo, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: