Jerieke, hond uitlaten in Ane
Hallo ik ben Jerieke . Het lijkt me leuk om op knaagdieren te passen, zelf heb ik ook een hamster. Het lijkt me ook leuk om honden uit te laten, maar daar kan ik helaas thuis niet oppassen vanwege onze kat.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Hallo ik ben Jerieke . Het lijkt me leuk om op knaagdieren te passen, zelf heb ik ook een hamster. Het lijkt me ook leuk om honden uit te laten, maar daar kan ik helaas thuis niet oppassen vanwege onze kat.

Ik ben Jose . Ik ben geboren op 2 september 2001. Ik zit nu in de examenklas van de middelbare school. Ik ben veel beschikbaar. Ik heb heel veel ervaring omdat ik zelf heel veel huisdieren heb gehad, zoals: katten, honden, een konijn, papegaaien, vissen en cavia's. Ik weet hoe je een dier moet voeren. Maar je moet ze ook aandacht geven. Dit vind ik zelf ook belangrijk. Ik hou heel erg veel van dieren. Ik ben een harde werker en ik help u graag. met vriendelijke groet, Jose .
Ik hou van dieren ik ben tess ben 13 jaar maar heel erg verantwoordelijk ik zorg goed voor iedereen om me heen ik hou ook van om te verzorgen van mensen of dieren daarom wil ik ook dit werk doen ik zal er alles aan doen dat het dier zich op gemak voelt en dat het dier zich niet bang hoeft te voelen ik zal er lekker mee op uit gaan een rondje wandelen of lekker in huis spelen met het dier ik heb al wel 1 kat

Naast de zorg voor mijn eigen hond, help ik graag andere in de verzorging van hun huisdier.

Hallo! Ik ben Robin, inmiddels 24 jaar oud. Ik heb zelf een poes in huis van bijna 5 jaar. Ik ben een ontzettende dierenliefhebber en vind het jammer dat mijn kat niet meer dieren in huis accepteert, anders had ik er veel meer. Ik heb ervaring, ben altijd opgegroeid met dieren. Maar goed, wat is ervaring? Uiteindelijk draait het om de liefde die je het beest geeft. Stuur mij gerust een berichtje :-)
Mijn naam is Angela Ik ben 21 jaar oud en paste op de honden van mensen uit de buurt.

Ik ben Nikki , ik heb zelf geen huisdieren maar ben wel een enorme dierenvriend. De reden dat ik geen huisdier heb is omdat ik nog bij mijn ouders woon en die er geen zelf willen. Verder heb ik wel ervaring met het passen op honden en katten e.d. en dit vind ik dan ook ontzettend leuk.

Ik ben Mylène , 19 jaar oud. Ik woon bij mijn ouders in Coevorden. Wij hebben zelf 3 katten en 2 konijnen, maar ik heb ook ervaring met honden en knaagdieren. Ik houd enorm van dieren! Ik ben bijna altijd beschikbaar. Ik kan goed met dieren overweg en kan alle nodige klussen doen. Ik ben sportief dus ook verre wandelingen zijn geen probleem.

Hallo, Op deze site heb ik mij aangemeld voor werkzaamheden om mijn week meer op te vullen naast mijn huidige werk. Mijn werkervaringen vinden vooral plaats op het sociale werkvlak, als verkoopster of in de schoonmaak. Graag hoor ik van u, Met vriendelijke groet, Renate

Hallo, mein Name ist Ayse. Ich bin 26 Jahre alt. Ich bin Lehrerin. Ich komme aus der Türkei. Ich arbeite als Au-pair-Mädchen. Ich würde gerne am Wochenende am Samstag und Sonntag arbeiten.

Ik kan niet zo goed tegen haarige dieren
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨