De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Baarn. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik ben Imke: 20 jaar oud en studeer Journalistiek in Utrecht. In mijn vrije tijd maak ik vaak producties voor (lokale) omroepen. Ik hou erg veel van dieren en zou het leuk vinden om op te passen. Ik heb een hond en een kat: Zoe en Jagger, die allebei erg goed met elkaar overweg kunnen. Ik heb mijn hond meerdere trucjes geleerd (ik zat toen nog op de basisschool/brugklas): zit, lig en geef poot.

Hoi, Ik ben María en ik hou van dieren. Ik heb mijn hele leven dieren gehaad, en nu heb ik een hond en heel veel vissen. Ik wil ook graag op jou dieren oppassen.

Hallo! Ik ben Britte, ik ben 19 jaar oud en ik woon in Laren. Dit jaar ben ik geslaagd voor mijn VWO diploma en in september zal ik beginnen aan mijn studie. Ik vind het ontzettend leuk om met dieren betrokken te zijn. Zelf heb ik een 10 jarige border collie/labrador die het leuk vindt om in het bos te wandelen en af en toe te voetballen. Ik pas af en toe op honden en katten van vrienden tijdens de vakantieperiodes. Ik ben vriendelijk, rustig en verantwoordelijk en ik kan georganiseerd te wer...

Het is voor mij geen probleem om een stukje te fietsen of lopen en uw huisdier uit te laten of eten te geven. Even wat aandacht kan uw huisdier ook goed doen.

Hoi! Ik ben Ayla en ik ben 22 jaar. Tot eind maart 2016 heb ik weinig dag/avond bestedingen en zou ik regelmatig kunnen oppassen/wandelen met uw huisdier. Zelf heb ik alleen twee mooie sluierstaart vissen waar ik dol op ben. Wegens allergie van mijn vader konden wij thuis nooit een harig huisdier hebben. Dit is dus voor mij een perfecte manier om af en toe wat tijd met een leuk lief dier door te brengen. Hopelijk zie ik uw huisdier gauw! Ayla

Hallo ik ben Roemer . Ik ben 15 jaar oud en zit in 4 havo. Ik heb zelf thuis een hond die ik vaak uit moeten laten en in bad moet stoppen. Ik vind het hebben van een hond heel leuk want ik hou van honden. Het lijkt me ook leuk om u dier uit te laten of te verzorgen. Ik hoop snel van iemand te horen!

Hallo, ik ben José! Ik ben opgegroeid met veel dieren (honden, paarden, konijnen, kippen etc), op het moment heb ik zelf geen hond of huisdier. Dit mis ik wel regelmatig dus daarom lijkt me het heel leuk om op jouw huisdier te passen, wandelen of verzorgen. Ik ben een rustig en geduldig persoon en ik hou van wandelen. Mocht je een oppas nodig hebben, stuur dan een berichtje!

Baarn, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: