
Joyce, hondenuitlater : Ureterp
Dierverzorging opleiding afgerond. Met veel plezier altijd met dieren gewerkt
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Dierverzorging opleiding afgerond. Met veel plezier altijd met dieren gewerkt

Hallo, mijn naam is Ilona en ik ben 19 jaar. Ik ben vanaf mijn eerste levensjaar opgegroeid met dieren. Honden zijn mijn favoriet. Ik laat ze graag uit en verzorg ze ook regelmatig. Sinds onze verhuizing naar een boerderij hebben we ook katten. Ook heb ik ervaring met het verzorgen van paarden. Ik heb 2 paarden gehad en vind het nog steeds leuk om ze te verzorgen. Ik hoop u voldoende informatie te hebben gegeven en neem gerust even contact met me op!

Hallo, Mijn naam is grietje, ben 18 jaar oud. Hierbij wil ik me aanbieden als oppas voor uw huisdier. Zelf heb ik al veel ervaring met dieren, zelf heb ik honden, katten, konijnen, pony & schapen. Hopelijk heeft u genoeg uitleg. Met vriendelijke groet, grietje

ik heb ervaring gehad met paarden , pony's, schapen geiten, kippen vissen, salamanders, schildpadden, katten, honden knaagdieren alle soorten, alle vogelsoorten

Ik ben opgegroeid op een boerderij, ik weet wat het is om dieren te verzorgen, zo nu en dan een oppashond is erg leuk om te doen.

Hallo, Mijn naam is Janine , ik woon in Lippenhuizen. Regelmatig pas ik op dieren van een ander, ik kom zowel bij mensen thuis of de dieren komen bij mij thuis. Ik heb veel ervaring omdat ik naar de school AOC Heerenveen ben geweest. Ik vind het belangrijk dat de dieren genoeg aandacht krijgen. Mijn huisdieren zijn : 2 valkparkieten konijn cavia 3 katten 3 honden
ik ben danielle klok ik ben 14 jaar oud ik woon in wijnjewoude. zelf heb ik een hond en een kat

Hallo Ik ga graag met dieren om vandaar dat we thuis ook dieren hebben 3 poezen en een Border Collie, Sterre genaamd. We hebben voorheen ook hamsters en een valkparkiet gehad. Ben van huis uit opgegroeid met huisdieren we hadden honden, poezen een geit en een ezel, een landschilpad en een voliere. Sinds een20 tal jaren ben ik gespecialiseerd in hondengedrag. Heb les gegeven van pup tot c niveau op een KC. Ik heb als kind vanaf 6 jaar tot mijn 11de op paardrijden gezeten weet ze dus te...

Ik heb al mijn hele leven lang dieren thuis gehad. Ik vind het erg leuk om voor ze te zorgen, daarom zou ik het super vinden om een oppasadres te vinden!

Hallo ik ben Nelleke en woon in de Wilp samen met mijn vriend en dochters van vijf en zeven. Ik heb veel ervaring met dieren honden, katten, kleine knaagdieren, Mijn kwaliteiten zijn flexibel, enthousiast, besluitvaardig, positieve instelling. Mijn eigenschappen Zijn enthousiast, betrouwbaar, positief, open en eerlijk. Mijn hobby's zijn werken met mijn hond (rottweiler) ik train en heb al een aantal diploma's behaald.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨