
Demi, hondenopvang in Schoonoord
Ik ben een 20 jarige student en ik ben dol op dieren. wij hebben thuis zelf 3 honden en een grote ren met konijnen en kippen.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ik ben een 20 jarige student en ik ben dol op dieren. wij hebben thuis zelf 3 honden en een grote ren met konijnen en kippen.
Hallo Ik ben Melissa Ik hou van dieren Ben met dieren opgegroeid Thuis hadden we altijd 3 grote honden En 2 kleine hondjes Heb altijd paarden gehad Heb nu nog een paardje Katten en geiten hebben wij thuis ook gehad Verstand van dieren dat heb ik wel En ze horen het goed te hebben dat vind ik het belangrijkste Mvg Melissa

Hoi ik ben Mirte, ik ben 13 jaar. Ik ben dol op dieren en heb zelf 2 ratjes, 2 konijntjes en een syrische hamster. Ik zou graag willen oppassen op uw dieren als het nodig is. Groeten Mirte

Hallo daar!! Mijn naam is Larissa, ik ben 18 jaar oud en ik ben woonachtig in Hollandscheveld. Ondanks dat ik zelf geen huisdieren heb, ben ik er wel dol op en pas ook regelmatig op huisdieren in mijn omgeving. Als u vragen heeft neem dan gerust contact op met mij!!

Ik heb zelf 2 honden en 5 paarden thuis. Ik heb ervaring met het uitlaten van andere honden en het verzorgen van andermans dieren.

Hallo ik ben Natasja . Ik ben 17 jaar oud, en word op 2 mei achttien jaar oud. Ik zal u graag een handje willen helpen met uw huisdier/huisdieren. Ik heb zelf me hele leven lang honden, katten, muizen, schildpadden, vissen, hamsters enzovoort om me heen gehad, en ik vind mezelf daardoor goed geschrikt om iemand anders met hun dier te hulp te schieten. Ik kan uw hond uitlaten indien dat nodig is, ik kan best sterke honden aan ( heb zelf rotweilers en nog meer van zulke sterke ra...
Ervaring met honden, katten en paarden. Veel beschikbaar. Ik ben zelf 14 jaar en woon in Hoogeveen

hallo ik ben hilda(14). ik woon in hoogeveen, en ik hou van honden. het lijkt me daarom leuk om honden uit te gaan laten tegen een kleine vergoeding. het liefst laat ik kleine hondjes uit. mvg hilda

Hoi! Mijn naam is Lisette en ik ben 19 jaar oud. Ik heb twee katten, maar heb ook cavia's, konijnen en vissen gehad. Ik ben ook bereid om huishoudelijke klusjes te doen wanneer dit nodig is! Ik houd van dieren dus ik heb er veel voor over om ze gelukkig te maken.

Heb thuis meer dan 12 honden, omdat mijn moeder een bedrijf heeft dus ze fokt met honden. Zelf hebben we ook 2 katten en 3 paarden. Ik rij al vanaf mij 4 paard en ben dol op dieren. Kan goed met ze omgaan zowel knaagdieren en reptielen.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨