
Nadia, hondenuitlater - 5953 Reuver
Ik steun ouderen de weg te wandelen hun dieren
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ik steun ouderen de weg te wandelen hun dieren

Ik heb al enige ervaring met het passen op dieren. In dit geval gaat het om honden. Ik heb met de honden gelopen, gevoerd en het water en eten in de bakken gedaan.
Ik ben lizzie, ik ben 18 jaar. Ik heb veel ervaring met veel dieren, ik heb zelf een hond, 5 katten, vissen en 2 konijnen. Ook heb ik jaren lang een verzorgpaard gehad. Deze dieren zijn allemaal geen probleem! Ik wandel graag met mijn eigen hond!

Hallo, Ik ben cheyenne ik ben 14 jaar en word 25 maart 15. Ik vind het leuk om met dieren te spelen of uittelaten. Zelf heb ik 2 honden en 1 konijn thuis. Daar zorg ik ook goed voor. Ik heb veel geduld met wandelen zelf heb ik een hond die niet zo snel wilt lopen. Ik heb ook ervaring met honden die hard trekken aan de riem omdat ze graag ergens zijn behoefden willen doen. Ik kan een paar uurtjes in de weekenden op u huisdieren oppasen en uitlaten. De prijs is bespreekbaar. Graag bij ...

Ik heb veel gedaan met dieren, heb 2 jaar dierenverzorging gedaan (geen diploma) en 4 jaar paardenhouderij (diploma). In deze jaren heb ik ook op verschillende stage plekken gezeten.

Hallo, Ik ben Thamlalth Naoume19 jarige ex-studente. Ik vind het ontspannen en leuk om met dieren tezijn ben helemaal gek op dieren. Heb altijd op me vriendin haar hond gepast uitlaten etc. Zelf heb ik ook een paard gehad waar ik voor zorgde een paar jaar. De rest heb ik nog niet zoveel ervaring met andere dieren.

Ik ben altijd al een dierenliefhebber geweest, thuis hebben wij zelf ook een kat en deze verzorg ik met alle liefde. Mocht u iemand nodig hebben die de hond uitlaat, of op andere huisdieren past dan kan ik u helpen! Beschikbaarheid kan verschillen per week, graag in overleg!

Ik heet Fleur en ben 17 jaar oud. bent u op zoek naar een oppas voor Uw hond en wilt u meer over mij weten ? Stuur gerust een bericht.

Ik vind het zeer leuk om op dieren te passen

Ik ben indy ik ben veel bezig met dieren thuis en op school
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨