ik weet veel over verschillende dieren. ik vind het leuk om de heledag met dieren bezig tezijn bijv. uit telaten, kammen / borstelen, voeren, schoonmaken ect. ik ben eerlijk en kom me afspraken na en ik heb geen 09.00 tot 17.00 mentaliteit. ik heb zelf 2 honden, 2 cavia's, 2 konijnen, 2 agapornissen en een hamster. ik rij paard (16jaar) en weet alles van de verzorging af. vroeger had ik verschillende reptielen en vissen maar door tijd gebrek moest ik die helaas weg doen. nu heb ik weer ...
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Wandelen, gastgezin, petsitter, hondenpension, bezoek voor uw dier in Kootwijk
Filtres de recherche
Messagerie en ligne
Recherche locale efficace
Filtres de recherche
Messagerie en ligne
Recherche locale efficace
Er zijn maar weinig actieve advertenties in Kootwijk. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik kan regelmatig uw huisdier uitlaten of eten geven of op uw dier passen

Ik ben Nanouk en ben 18 jaar. Ik heb zelf 2 honden en kan verder goed met bijna alle dieren.

Hallo mij naam is Lydia ben 16 jaar oud en vind echt heel leuk om met dieren bezig tezijn zelf haden we een hond kat vissen geiten pony schapen en een poes zeg veel dieren

Hallo, mijn naam is Esmee . Ik ben 19 jaar oud. Zelf heb ik ook 2 honden en een kat. Het lijkt me leuk om een keer op andermans dieren te passen.

Ik ben Benthe , 17 jaar. Ik studeer Dierverzorging aan het MBO helicon in Apeldoorn, waar ik ook woon. Ik vind alles wat met dieren te maken heeft heel erg leuk om te doen, het maakt niet uit of het schoonmaken van bijvoorbeeld hokken is of wandelen.

Goede dag, Wilt u graag een huisdier nemen maar zit u met u baan waardoor uitlaten niet lukt? Heeft u een nieuwe functie op u werk waardoor u minder tijd en aandacht heeft voor u dier? Dan kan ik u misschien helpen met uitlaten, voeren, het hok verschonen, aandacht geven aan het dier en noem het zo maar op. Ik hoor graag van u. Groetjes, Nina.

Ik hou van dieren, dus lijkt het me leuk om er wat mee te doen, en er tijd mee door te brengen. Het maakt me niet uit wat voor soort hond of kat het is, ik vind het allemaal leuk! Ik hoop dat U het wat vindt. Groetjess, Celine.

Ik bied hulp aan iemand die graag voor zijn diertje wil zorgen, maar het niet alleen kan.

Creatief, vrolijk , eerlijk, gemotiveerd, positief ingesteld en flexibel