
Chantal, hondenopvang in Fijnaart 4793
Ik ben Chantal 25 jaar. Zelf hebben wij veel dieren hierdoor ook veel ervaring er mee en ik heb vrijwilligers werk gedaan bij de dierenbescherming. Zelf hebben we 1 hond, twe katten twee konijnen , vissen.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ik ben Chantal 25 jaar. Zelf hebben wij veel dieren hierdoor ook veel ervaring er mee en ik heb vrijwilligers werk gedaan bij de dierenbescherming. Zelf hebben we 1 hond, twe katten twee konijnen , vissen.
Ik ben een meisje van 14 jaar. En vind t leuk om met uw hond een stukje te wandelen of gezellig met uw kat te spelen. Eten geven wil ik ook doen.
Ik ben denise 23 Jaar ik heb zelf een Amerikaanse stafford

Al sinds kleins af aan heb ik veel huisdieren gehad. Zowel katten, konijnen, vissen, woestijnratjes. Het duurt voor mij soms iets langer om een klik te krijgen met honden omdat ik hier vroeger bang voor ben geweest. Tegenwoordig gaat dit veel beter! Kleine honden zijn nooit een probleem geweest !
Ik heb zelf twee honden en vind het leuk om voor ze te zorgen
Ik zou graag op uw dieren passen of uitlaten gecombineerd met mijn schooltijden.

Hoi! Ik ben Myrthe, een gezellige, vrolijke en gekke jongedame die momenteel in 4 gymnasium zit. Ik pas regelmatig op de hond van de buurvrouw en ik ben een enorme dierenliefhebber. Ik heb zelf een goudvis en we zitten er aan te denken ook nog een hond te nemen. Ik ben door mijn school vooral doordeweeks beschikbaar in de avonden, op zaterdag in de ochtend en avond en op zondag de hele dag. Groetjes, Myrthe

Zoekt u een verzorgster met veel liefde en aandacht voor uw dier wanneer u er even niet kunt zijn? Ik ben er voor u! Door de liefde voor dieren heb ik de opleiding tot Paraveterinair dierenartsassistente gevolgd en succesvol afgerond in 2013. Ik kom met liefde uw dieren verzorgen als u moet werken of met vakantie bent. Ik heb veel ervaring met honden, katten knaagdieren konijnen en paarden. Ook vissen en vogels zijn niet onbekend voor mij.

Ik ben Amy Ik ben 15 jaar en woon in dinteloord mij lijkt het erg leuk om soms wat extras te doen en houd zelf heel erg van dieren en heb zelf ook dieren Als u een klusje of iets voor mij heeft hoor ik het graag

Ik vind het heel erg leuk om met dieren te zijn, en er mee bezig te zijn. Het lijkt me een hele leuke ervaring.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨