
Leonie, hondenopvang in Eibergen 7152
Hallo, Ik ben Leonie een jonge vrouw van 24, ik ben opgegroeid met honden en katten. Mijn vriend en ik hebben zelf 4 katten en ben erg gek met deze dieren.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Hallo, Ik ben Leonie een jonge vrouw van 24, ik ben opgegroeid met honden en katten. Mijn vriend en ik hebben zelf 4 katten en ben erg gek met deze dieren.
Ik heb zelf huisdieren en vindt het fijn om lekker een stuk te wandelen of om samen naar het bos te gaan.

Mijn naam is Lia 19 jaar en woonachtig in Haaksbergen. Ik woon sinds kort samen met mijn vriend en heb een klein katje waar ik heel gek mee ben. Haar naam is Puma en ze is ruim een half jaar oud, voor mij is het net mijn kleine kind. Thuis ben ik opgegroeid met 2 honden en een kat. Ik heb erg veel liefde voor dieren en kan niet zonder. Graag wil ik u helpen bij het verzorgen van uw dier als u daar op bepaalde momenten zelf niet toe in staat bent.

Ik ben Tristen en ben bijna 16 jaar. Ik heb zelf 3 honden en 2 katten. Ik vindt honden geweldig, vooral als ze nog jong zijn en veel willen spelen. Ik pas ook op de dieren van de overburen. Groeten Tristen

Ik ben Tessa , ik ben 18 jaar. Ik vind het super leuk om de hond uit te laten. Ik heb zelf ook een hond en kan echt uren met hem wandelen. Ik vind het heerlijk om buiten te zijn. En ik word vrolijk als ik een hond zie rondrennen van blijdschap. Ik ben een echte dierenvriend

Ik ben kimberley en ben 20 jaar Ik ben echt gek op dieren vooral honden wij hebben namelijk 5 honden gehad en paste ook vaak op ze en liet ze uit ik heb ook wel is bij anderen opgepast .

Ik ben een jonge moeder van 30 jaar oud, zelf heb ik altijd honden gehad en op dit moment een kater.

Mijn naam is Birte en ik ben 19 jaar. Wij zelf hebben een blonde labrador gehad en nu een bruine labrador van 9 jaar en 5 vissen. Ook heb ik 3 hamsters gehad waarvan 1 keer een nestje van 5 hamstertjes. Ik vind het erg leuk om met dieren bezig te zijn en weet hier ook veel over. Dit omdat ik op jongere leeftijd dierenarts wou worden. Zelf rij ik ook nog paard. Ik ben begonnen op een manege, hierna heb ik een verzorg pony gehad van 4 jaar en nu een verzorg paard van 20 jaar. Ik hoop v...

Ik ben robyn 17 jaar en woon in Haaksbergen. Ik volg op dit moment de opleiding dierverzorging en volg ook jachttraining met mijn pup. Ik heb dus al meerdere ervaring met dieren en leer hier over ook op school.
Mijn naam is Babette , ik heb ruim 30 jaar op CuraƧao gewoond en ben sinds 1 jaar weer terug in ons koude kikkerlandje. Op CuraƧao heb ik 2 jaar gewerkt als assistente in een Hondentrimsalon. Momenteel werk ik als vrijwilligster voor de Dierenbescherming in de rol van Scholenvoorlichting voor de basis- scholen in Berkelland. Zelf heb twee honden uit het asiel van CuraƧao meegenomen naar Nederland en heb vroeger veel katten gehad. Met (dier) vriendelijke groet, Babette
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nlšØ