
Amy, hond uitlaten in Barsingerhorn
Ik heb hiervoor wel eens op een hond gepast. Ik sliep hierbij in het huis van de eigenaar in de weekenden omdat deze dan op zakenreis was. Zelf heb ik 2 katten.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ik heb hiervoor wel eens op een hond gepast. Ik sliep hierbij in het huis van de eigenaar in de weekenden omdat deze dan op zakenreis was. Zelf heb ik 2 katten.

Hoi, wat leuk dat u kijkt! Ik ben Samantha en 18 jaartjes jong. Ik hou van dieren en daarom bied ik mij aan als dierenoppas of het nou honden, katten of vogels zijn of paarden en schapen niks is mij te gek! Ik hou er heel erg van om ik de buiten lucht te zijn en grote rondjes om te lopen. Denk u nu dit is een goede oppas voor mijn dieren, dan kunt u mij altijd een berichtje sturen!

Mijn naam is Priscilla en ben 17 jaar oud. In mijn vorige opleiding heb ik een opleiding gedaan met dieren. Zelf als sinds jongs af aan dieren gehad. Van knaagdieren tot aan paarden. Tot nu toe heb ik nog maar 1 kat, verder heb ik een Mechelse herder gehad en daar intensief mee getraind. Heb ook nog paarden gehad

Mijn naam is lisa en ik ben 21 jaar oud. ik ben gek van dieren en heb ook het vmbo dierenopleiding gedaan op het clusius. bent u te werk en de hond zit thuis kom ik graag om de hond uit te laten. bent u op vakantie kom ik bij u thuis om de dieren te verzorgen em de verblijven schoon te maken. ik ben een eerlijk persoon en zorgzaam. ik heb ervaring met honden katten konijnen cavias hamsters geiten en kippen
ik ben gek op dieren en help u graag
Hoi mijn naam is Michelle. Ik ben 15 jaar. Ik heb zelf huisdieren. Ik ben een echte dierenvriend! Als je meer wilt weten neem dan contact met mij op!

Ik heb zelf meerdere huisdieren en ook al vaker op huizen/bedrijven gepast die op vakantie gingen. Denk hier bij aan een volledig paarden pension met 35 paarden, 5 katten en 4 honden. zelf ben ik ook in het bezit van vissen, 2 katten en een paard. vroeger ook altijd reptielen gehad van hagedissen tot slangen.
Ik ben een vrouw van in de 40 en ben gek op dieren heb nu zelf 2 katten maar ook een hond gehad. Pas ook vaak op de hond van mijn moeder .

Ik ben Saskia en heb eerder een hondje uitgelaten. Dit was erg leuk om te doen en goed voor de conditie van ons beide. Hondje was ook altijd erg blij om mij weer te zien, wetende dat hij weer mee mocht.
Zelf heb ik alleen een kat omdat ons huis niet zo groot is. Maar ik zou graag een wandeling maken met een hond, oppassen op dieren ed.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨