De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Uffelte. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Erna, hond uitlaten in Havelte 7971

Ik ben Erna en samen met mijn zoontje van 5 sinds kort woonachtig in Havelte. Van huis uit altijd hondjes, poezen, vogels, konijntjes om me heen gehad. Ik heb nu 2 hondjes (vanaf pup) Jack Russels, reu van 14 jaar en een teefje van 11 jaar en 2 cavia's. Ik weet zelf hoe belangrijk het is om een goed gevoel te hebben bij iemand die voor mijn dieren zorgt. Ik ben zorgzaam en betrouwbaar en vanzelfsprekend kan ik goed met dieren omgaan.

Hallo, Mijn naam is Wendy, 19 jaar uit Weerwille. Ik ben een betrouwbare, zorgzame en creatieve meid. Graag zou ik op uw dieren passen. Ik heb zelf 3 Campbelli dwerghamsters. Ook loop ik geregeld met de hond. Ik hou ontzettend van dieren en ik vind het leuk ze te verzorgen. Als u interesse heeft kunt u me altijd een berichtje doen. Met vriendelijke groet, Wendy Hut

Ik ben 18 jaar en doe de opleiding dierenartsassisten, zit nu in het derde jaar, dus heb veel ervaring met dieren. Ook hou ik enorm van dieren! Heb thuis zelf een hond, twee ratten en een hamster

Ik ben Melissa Ik ben 18 jaar oud, Ik vind het leuk om met honden te lopen of ze te wassen of met ze te spelen. Vind het leuk om voor de dieren te zorgen. Op dieren passen kan ook bij u huis dat ik daar heen kom of het moet echt niet andere kunnen dan mag het ook bij mij thuis. MVG Melissa

Hallo ik ben Uria. ik woon samen met mijn vriendin Danielle onze vogel, 2 katten en een vogelspin. Ik heb thuis bij mijn ouders altijd dieren gehad: honden, katten, ratten, konijnen, kippen, paarden een kraai een ezel een heleboel dus. We wonen momenteel in een bovenwoning maar dit is in principe geen probleem we wonnen binnen loop afstand van parkjes/bos gebied. we hebben 2 katten Hummus en Bep een vogel Freek en Kirby de vogel spin. Onze Hummus hebben we ooit gered van de hongersnood...

Ik heb mijn diploma voor dierverzorgings en ben dan ook gewend om verschillende diersoorten te verzorgen. Van schapen tot cavia's en van vissen tot papegaaien.

Hallo, Mijn naam is Isabella , ben 14 jaar en woon in Nijeveen. Heb veel ervaring met dieren, we hebben zelf veel honden en katten gehad, en met paarden/pony's ik rij al 6 jaar. Vind het leuk om met de honden uren te lopen en te spelen bij het water bijvoorbeeld, en met katten kan ik ook uren lang spelen, ben totaal niet bang voor ze. Met de paarden en pony's kan ik ook uren mee bezig zijn zonder dat ik me ga vervelen, als u interesses heeft mail mij dan gerust! Mvg Isabella .

Hallo, Mijn naam is Moïra , ik ben 18 jaar oud en woon in koekange. Ik leef al mijn hele leven met dieren, ben zelf opgegroeid met paarden, honden en katten. Sinds mijn 6e zat ik al op paardrijles, en ben gek op paarden. Honden en katten zijn mijn lievelingsdieren en ben graag met ze in de buurt. Het liefste zie ik dat alle dieren goed worden behandelt en zou het leuk vinden om daar aan mee te kunnen helpen.

Hoi ik ben tessa en ben 13 jaar, k ga na de zomervakantie naar 3 havo ik vind het superleuk om met dieren om te gaan. Ik heb op dit moment een goldenretriever pup, een konijn en een verzorg pony. Heb vroeger een kat, 2 hamsters en een hond gehad. Hoop dat ik iets kan vinden

Hallo Ik ben Anne-Marie (16 jaar) en ik vind het heel erg leuk om met dieren te werken. We hebben zelf ook een hond waar ik heel veel van hou. Ik heb al vaker bij andere mensen voor dieren zitten oppassen. Bijvoorbeeld; 2 katten en 2 honden. Dit vindt ik super leuk!! Gr Anne-Marie :)

Westerveld, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: