
Hallo, ik ben Lysanne, een 20-jarige derdejaars studente uit Oegstgeest. Ik ga graag met dieren om, ik heb vroeger zelf huisdieren gehad, maar ook bijvoorbeeld opgepast op kinderen met huisdieren of op vakanties bij boerderijen dieren verzorgd.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Hallo, ik ben Lysanne, een 20-jarige derdejaars studente uit Oegstgeest. Ik ga graag met dieren om, ik heb vroeger zelf huisdieren gehad, maar ook bijvoorbeeld opgepast op kinderen met huisdieren of op vakanties bij boerderijen dieren verzorgd.

Hii ik ben Isabel Het lijkt me super leuk Hou me op de hoogte Ik heb zelf een parkiet en een konijn

Ik ben Stephanie Ik heb zelf momenteel een hond en een kat. En heb diverse andere knaagdieren gehad toen ik jonger was. Ik zou u graag helpen met uw huisdier verzorgen, wanneer u dat nodig heeft. Ik ben 28 jaar en werk fulltime op een reisbureau. Groetjes Stephanie

Mijn naam is Mirjam , ik ben 19 jaar oud en woon in Leiderdorp. Ik heb dit jaar mijn opleiding afgerond persoonlijk begeleider specifieke doelgroepen, hier heb ik veel geleerd over de ontwikkeling van het mens en het begeleiden van mensen. Momenteel werk ik in de gehandicaptenzorg waar mensen wonen/werken, met een licht verstandelijke beperking en daarnaast psychische, psychiatrische en gedragsproblematiek. Ik heb op deze werk plek een 0-uren contract en heb daarom veel vrije tijd over. In...

I'm a Filipina looking for part time BnB/House cleaning, Pet Care or Babysitting job (I can take care of your children while teaching them English). Available everyday, please contact me.

Hallo! Mijn naam is Demi Snik. Ik woon in Oegstgeest. Zelf heb ik een Goldenretriever en een hele leuke poes thuis. Ik vind het leuk om even met de hond te wandelen, of eventueel de dieren te voederen. Het lijkt me daarom leuk om u eventueel te helpen met uw beestjes!

Hallo, Ik ben Charissa . Ik ben 19 jaar en woon in Leiden sinds 1, 5 jaar, hiervoor heb ik in Oegstgeest gewoond. En ik kom uit een Surinaams gezin. Ik ben sociaal, creatief, behulpzaam, zorgzaam en ik vind werken met dieren heel leuk. Alvast bedankt voor het kijken op mijn profiel.

ik ben Renske , ik heb zelf een mopshondje een zwarte genaamd diamond. dus ik en een echte honden freak maar eigenlijk alle dieren vind ik wel leuk.

Ik laat al aantal jaar de hond uit van de buren, en zij hebben ook 2 katten en 1 kitten.

wie bent u? hoeveel huisdieren heeft u? wat moet ik ermee doen?
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨