Sanne, hond uitlaten in Westbeemster
Ik ben sanne, ik ben bijna 17 jaar en vind het leuk om op dieren te passen !
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Ik ben sanne, ik ben bijna 17 jaar en vind het leuk om op dieren te passen !

Hoi ik ben Eline ben 14 jaar en heb zelf een poes ik heb vaker huisdieren van vrienden uitgelaten en het was super tof
Zelf heb ik een Amerikaanse bulldog waar ik dagelijks meerdere malen uitgebreid mee wandel. Ook heb ik zelf 2 konijnen dus daarvan weet ik ook het nodige. In verleden heb ik cavia's, gerbils, katten parkietjes en vissen gehad. Alle dieren zijn voor mij belangrijk. En goede zorg hoort daar zéker bij! Ik laat graag uw hond uit, geef uw beestjes graag wat eten en drinken en zal ze vertroetelen indien gewenst!

Hooii, Ik ben 19 jaar en ik woon in purmerend. Ik ben gek van honden en knaagdieren. Ik zou graag met uw hond willen wandelen. Ik wil ook graag met hem spelen. Ik ben niet bang voor honden. Ik kon bij u aan huis om uw hond uit te laten. Ik ben op de donderdag beschikbaar! U kunt mij contacteren als u interesse heeft. Ik ben een behulpzaam en vriendelijk persoon. Ik wil graag iets doen voor andere. Ik ben ook erg gemotiveerd en wil graag bezig zijn. Groetjes Dianne

hallo ik ben lotus. Ik hou heel erg van dieren het lijkt me dus erg leuk om op dieren te passen. Zelf hebben wij ook altijd huisdieren gehad. Op dit moment hebben wij een hondje (Bailey), een kat (Sushi) en vissen in de vijver. Hiervoor hebben wij meerdere katten gehad, wandelende takken, muizen en nog meer vissen in een aquarium/vissenkom.

Hoi! Ik ben Naomi, een 19 jarige meid die momenteel een tussenjaartje heeft. Ik heb hiervoor een jaar gestudeerd (Maatschappelijk Werk en Dienstverlening aan de Hogeschool van Amsterdam), maar dit was toch nét niet wat ik zocht. Waarschijnlijk ga ik volgend jaar toegepaste psychologie of de PABO studeren, maar voor nu wil ik graag een jaartje werken. Op de donderdagen pas ik op op een jongetje van net 1 jaar oud, dit vind ik echt super leuk om te doen, maar dieren vind ik ook helemaal geweldi...

Ik houuu van dieren. En als ik heel eerlijk mag zijn, vooral honden. En al helemaal amerikaanse pitbulls/stafford, zelf heb ik een hond gehad vanaf mijn geboorte. Helaas is hij er niet meer en sindsdien heeft dat ras mijn aandacht volledig Ik hou ook van andere rassen hoor, daar niet van ?

Mijn naam is Santricia . Ik ben 16 jaar oud en zit op het VMBO-tl in de 4de klas op het Nelson mandela. Mijn hobby’s zijn dansen en muziek luisteren. Ik hou heel veel van dieren heb zelf 9 konijnen, 1 vogel en een paar vissen. Zelf wil ik graag een hond en/of kat.

Ik ben Priscilla en woon in Heerhugowaard. Ik woon op de keinsmerwiel aan de kant van alkmaar. Ik woon in een appartementencomplex op de eerste verdieping, we hebben een lift. Ik kan bij de huisdieren thuis komen maar ze kunnen ook bij mij logeren.

Mijn naam is kaylee en ik ben 21 jaar. Ik ben dol op dieren en heb zelf daarom ook een hond waar ik heel gek op ben. Meer dieren inhuis op vissen na is niet mogelijk bij mij op de flat vandaar dat ik mij aanbied als oppas voor bij u thuis ! Ik laat met alle liefde uw hond een paar x uit per dag of kom bij u thuis oppassen. Voor meer vragen kunt u mij altijd wwn berichtje sturen
ik ben Oanh en ik ben 17 jaar. Zelf heb veel huisdieren en huisdieren gehad. Op dit moment heb ik vissen, garnalen, papegaaien, schildpadden en kwartels. In het verleden heb ik ook katten, kameleons en parkieten gehad. Gezien de diversiteit van mijn huisdieren, heb ik van mijn perpectief voldoende kennis en ervaring om uw huisdier zorgvuldig en met liefde te verzorgen.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨