De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Wijnbergen. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik heb thuis ook dieren. En krijgen wel eens een hond om op te passen die ik graag uit laat. Ik hou van buiten zijn en dieren om me heen. Ik help mijn familie wel eens met kalfjes voeren of koeien naar binnen doen. Ik heb ook vaak een honden in de buurt uitgelaten.

Ik ben een grote dierenliefhebster. Ik zou mijn leven niet kunnen voorstellen zonder sowieso onze huishoudelijke viervoeters zoals honden en katten. Ook andere dieren vind ik fijn. Graag zou ik de zorg willen geven en op willen passen als u niet in de gelegenheid bent. Misschien kunnen we een vrijblijvende kennismaking regelen en eventueel de werkzaamheden bespreken? Met vriendelijke groet, Henriëtte.

Ik ben 27 en heb zelf veel ervaring met honden. Ik heb een sledehondenteam dat bestaat uit 4 Siberische Huskies(2 heren en 2 dames). Dit zijn sterke en eigenzinnige honden, dus qua karakter ben ik het eea gewend. Wat ik aanbied is vooral een optie voor werkende mensen die hun hond toch wat gezelschap willen geven. Spelen, knuffelen, verzorging zoals borstelen en uiteraard het voorzien van voer en vers water. In overleg zijn wandelingen ook mogelijk, mits het past in mijn schema.

Omdat ik vanaf 10 uur vrij ben heb ik tijd over om andere mensen te helpen. Bent u opzoek naar iemand om uw dier uit te laten of eten te geven. Vraag dan gerust naar meer informatie. Groeten Ilona

Ik doe 4vmbo, zorg en welzijn. We hebben zelf een hond en verzorg en rijd een paard, doe ook altijd alle klusjes rond om het paardrijden bijv. stallen afmesten. Ik zoek een leuk adresje waar ik bezig kan zijn met dieren.

Hallo, ik ben Fransje en ik ben 16 jaar. Zelf ben ik opgegroeid met een hond, in totaal heb ik er 2 gehad. Helaas, is mijn hond in februari overleden en ik mis zijn aanwezigheid. Ik liep vaak met hem en wil graag weer een momentje samen hebben voor mij en de hond. Dus heb jij te weinig tijd om je hond uit te laten, dan schiet ik graag te hulp!

Iris, hond uitlaten in Epe 8160

Wij zijn Lotte en Iris, wij zijn 13 bijna 13. wij willen graag op uw huisdier passen. Wij hebben zelf een hond! We kunnen met uw huisdieren spelen, knuffelen, uitlaten, verzorgen en eten geven. We kunnen op uw huisdier passen in de omgeving Epe! Wij hebben zelf al veel ervaring met dieren en vinden het leuk om met dieren bezig te zijn. Als u een oppas nodig heeft staan wij graag voor u klaar, u kunt ons daarom ook altijd een bericht sturen! Met vriendelijke groeten Lotte en Iris

Ik ben Gianne en ben 20 Jaar. Altijd heb ik het al leuk gevonden om met honden bezig te zijn. wij wonen op een boerderij met veel land dus genoeg mogelijkheid om de hond/ honden hun vrijheid te kunnen geven. Ik vind het geweldig om met honden om te gaan en heb zelf een japanse spits/keeshond, vanuit mijn ouderlijk huis ben ik opgegroeid met herdershonden, boomers en shishu's, ook heb ik tijdelijk een Amerikaanse Stafford in huis gehad. Ons hondje Accepteert alles en iedereen en zal du...

Mijn naam is Iris, 18 jaar. Ik heb veel ervaring met honden. Ik heb vaak voor langere tijden op honden gepast, maar ook alleen een dag of een keer uitgelaten. Ik ben dol op honden daarom vind ik het ook erg leuk om erop te passen en er meer te wandelen en spelen. Honden kunnen niet bij mij thuis worden gebracht.

Hallo, Ik ben Carlijn ik ben 16 jaar oud en woon in Heerde. Ik heb zelf 2 katten en 1 konijn. Vroeger hebben we samen met mijn ouders op 2 honden gepast! Ik ben gek op dieren dus dit lijkt me erg leuk!

Epe, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: