De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Laila, hulp aan huis in Alkmaar

Ik doe zelf zorg&welzijn en ik leer alles in wat te maken heeft met welzijn kind&jongeren en oudere. Ik wil later ook in de zorg werken of als docent, ik ben heel spontaan vind het leuk om een praatje te maken en klusjes te doen. Ik heb ook een halfjaar vrijwilligerswerk gedaan in een soort buurthuis voor oudere wat ik super leuk vond om te doen.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Alkmaar. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Mijn naam is Muriël en ik ben 18 jaar oud. Ik doe momenteel een mode opleiding en ik heb het er erg naar me zin! Ik zou graag mensen willen helpen want ik ben een zorgzaam persoon. Ik ben sociaal en een goede prater maar die ook van hard werken houd.

Lieve ouderen, Als uw kinderen het goed vinden zou ik het heel fijn vinden gezellige dingen met u te doen. Misschien ergens een kopje koffie drinken, samen wat handwerken, in de tuin werken, boodschapjes doen, wandelen etc. Ik ben 53 jaar. Gestopt met werken om voor te genieten van het mamaschap. Daarnaast zorg ik al jaren voor.mijn moeder. Voorop staat respect voor ouderen en liefde geven. Zeker in deze tijd... Heb veel contact met oudere mensen in het tehuis van mijn moeder. En wat is ...

Ik ben Babs en ik ben 21 jaar oud. Ik woon in heiloo en ik ben in bezit van een auto. het geeft mij altijd een goed gevoel als andere mensen blij of tervreden zijn. Ik vind het daarom ook erg zieleg en pijnlijk om te zien dat er zoveel ouderen zijn die geen familie of vrienden meer hebben. Daarom zou ik graag willen helpen met huishoudelijke dingen of er alleen zijn voor de gezelligheid.

Hallo ik ben Quincy , 15 jaar en zit in 4VWO. Om een dansacademie te financieren ben ik opzoek naar werk. Het lijkt mij super leuk om mensen te helpen. Ik ben sociaal, gezellig en netjes. Ik ben benieuwd of u met mij een gezellig praatje wilt maken.

Netjes, geduldig, gezellig en altijd in voor een praatje zijn een paar kenmerken die mij beschrijven. In een persoonlijk gesprek kan ik meer over mijzelf vertellen en wat ik voor u kan betekenen.

Hallo, Ik zal mijn even voorstellen Ik ben Patricia en ben al ruim 5 jaar woonachtig in Heerhugowaard . Ik woon samen met mijn man en twee lieve kindjes van 5 jaar en 2 jaar oud. Ik heb de opleiding helpende welzijn gedaan. Ik help graag mensen die het zelf niet meer kunnen doen of extra hulp nodig hebben vanwege ziektes of operaties. Ik ben 3 dagen in de week beschikbaar het liefst op ma, do, vrijdag en kan per direct beginnen. Met vriendelijke groet Patricia .

Hallo ik ben Yvon, Ik ben opzoek naar een baantje waarbij ik iemand een dienst kan doen door bijv. de boodschappen te doen of te helpen in de huishouding. Zelf vind ik het leuk om met mijn oma gezellig even te zitten met een kopje te en een leuk gesprek aan te gaan. Ook vind ik het fijn om iemand een leuke dag te bezorgen.

Alkmaar, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: