De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Beusichem. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik ben een derdejaars MBO student en ik volg de opleiding Juridisch Medewerker. Ik heb stage gelopen bij een uitzendbureau waar ik ook verantwoordelijk was voor alle administratieve dingen.

Ik volg een opleiding in de zorg en heb twee jaar ervaring in de ouderen zorg, zowel met psychische als lichamelijke beperkingen. Op dit moment loop ik weer stage in de ouderenzorg wat ik erg leuk vind. Ik ben 18 jaar en heb veel geduld. Ik vind het belangrijk om anderen goed te verzorgen en ze een leuke dag te geven

Hoi allemaal, Ik ben Loes en ben 16 jaar oud. Ik zit op de middelbare school en zit in de vierde van VWO. Het lijkt me heel leuk en gezellig om samen met een oudere een leuke puzzel op te lossen of gewoon lekker een kopje thee te drinken. Ik heb geen ervaring, maar ben natuurlijk bereid om te leren! Groetjes Loes

Amanda, thuishulp voor ouderen - 3962 Wijk bij duurstede

Hallo, Ik wil u graag gezelschap houden en met u boodschapjes doen. We kunnen samen eten maken en de huishouding wil ik graag van u overnemen. Ik weet van aanpakken en ga pas weg als u blij bent.

Shantana Ik ben 14 jaar oud. Ik zoek een bijbaan, want wil graag Mn eigen geld verdienen. Ik vind het leuk om met oudere mensen te werken. Ik kan ook met hun opschieten. Ik vind de zorg voor deze mensen erg belangrijk aangezien in Nederland er steeds minder voor deze mensen word gedaan wat ik erg jammer vindt. Dus bij deze ik zou het erg leuk vinden om u te helpen bij dingen die u niet meer goed kan. Alvast heel erg bedankt! Met vriendelijke groet, Shantana

Hallo ik ben Saskia Ik ben woon in zoelen Ik help graag ouderen mensen en wandel en maak graag een paatje met ze. Ook schoonmaken en helpen met boodschappen is geen probleem.

Ikram, thuishulp voor ouderen in Geldermalsen

Geachte families, Ik zal me even voorstellen! Ik ben Ikram. een enthousiaste, spontane Vrouw. Ik ben 28jaar en ik ben woonachtig in Geldermalsen. ik ben getrouwd en ik ben moeder van twee prachtige douchters van twee jaar en 1jaar. Ik heb sinds Januari 2010 mijn diploma behaald van PW Pedagogich werkster. Sep 2007 diploma van sector zorg en welzijn in te Nijmegen. Na het behalen van mijn diploma, heb ik in verschillende organisaties gewerkt en overal ervaring opgedaan en het bes...

Rilana, thuishulp voor ouderen in Geldermalsen 4190

Hoi hoi, Ik ben Rilana , ik ben 19 jaar oud. Ik ben opzoek naar iemand die ik mogelijk zou kunnen helpen bij verschillende taken. Mocht u nou opzoek zijn naar iemand, kom ik graag in contact om te kijken of het klikt! met vriendelijke groet, Rilana

Buren, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: