De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Borger. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ben flexibel inzetbaar bij ouderen . Ben zelfstandig geweest in de horeca en zelf huisvrouw . Heb dus voldoende ervaring in kontakt met mensen en schoonmaken . Ben zelf gediplomeerd kokkin dus kan ook goed genoeg koken naar wens . Lijkt me leuk om voor onze oudere mede mens iets te kunnen betekenen

ik ben een jonge meid die van aanpakken weet, ik zorg graag voor anderen en vind het leuk om een ander een goed gevoel te geven. ik kan bijna alle schoonmaakwerkzaamheden behalve strijken en ramen wassen is niet zo voor mij weggelegd, ik zou het wel willen doen. mijn grootste kwaliteit is mijn socialiteit en affiniteit met anderen. ik kan echt genieten van de blijdschap van een ander. als ik daar een steentje aan kan bijdragen heb ik ook voldoening in mijn werk. ik heb zelf in de thu...

Hallo! Mijn naam is Eva en ik ben 17 jaar oud. Afgelopen maand heb ik mijn HAVO examen gemaakt en omdat ik volgend jaar niet ga studeren ben ik voor langere periode beschikbaar. Veel ervaring heb ik niet, maar ik ben zeker bereid om te leren!

Ik ben een enthousiaste persoon.Ik heb lang tijd ervaring als verzorger ouderen en een huisvrouw. Ik ben actief, vriendelijk, ik vind leuk zorgen en helpen voor mensen. Anna

Hoi! Mijn naam is Lisette en ik ben 19 jaar oud. Ik heb anderhalf jaar de Pabo gedaan, maar dit was toch niet wat ik wil. Ik begin daarom in september met een nieuwe studie. Ik heb nu veel vrije tijd dus. Ik vind het erg leuk om even een praatje te maken met ouderen en om leuke dingen met ze te doen. Ook ben ik bereid om ze te helpen in en om het huis. Mocht u meer willen weten dan kunt u dit altijd vragen. Lisette.

Hallo Ik ben Melissa Ik zou graag ouderen willen helpen Om ouderen leuke dagen te bezorgen om hun te helpen met dingen die ze zelf niet meer kunnen doen En ben bereid om er voor te gaan leren Mvg Melissa (:

Ik heb niet zozeer ervaring als thuishulp, echter door mijn andere werk, kom ik wel veel met oudere mensen in aanraking. Ik merk aan mezelf dat ik dit heel leuk vind. Verder wat betreft huishoudelijke taken, heb ik natuurlijk de ervaring van mijn eigen gezin.

hallo zoekt u een maatje voor uw vader of voor uw moeder neem dan zo snel mogelijk contact met mij op ik kan gezellig een middagje bij uw ouders komen om gezellig een praatje te maken of kan ik een boodschap voor uw doen dan kunt u ook contact met mij opnemen of heeft u hulp nodig bij het eten dan help ik uw graag

Borger-Odoorn, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: