De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Filtres de recherche

Filtres de recherche

Affinez votre recherche grâce à des critères (distance, disponibilités, services...).
illustation Messagerie en ligne

Messagerie en ligne

Contactez directement des profils grâce à une messagerie simple et rapide.
illustation Recherche locale efficace

Recherche locale efficace

Trouvez facilement des personnes près de chez vous.
illustation Filtres de recherche

Filtres de recherche

Affinez votre recherche grâce à des critères (distance, disponibilités, services...).
illustation Messagerie en ligne

Messagerie en ligne

Contactez directement des profils grâce à une messagerie simple et rapide.
illustation Recherche locale efficace

Recherche locale efficace

Trouvez facilement des personnes près de chez vous.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Didam. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Dorette, hulp aan huis in Zevenaar

Wanneer er belangstelling is stuur ik mijn cv wel op!

Ik ben monique van de pol, moeder van drie grote kinderen. Werk al aantal jaar in de thuiszorg. Wegens stoppen contract op zoek naar aanvulling voor mezelf. Ik houd van mijn baan.

Lida, thuishulp voor ouderen - 7031 Wehl

hallo ik ben een dame van 64 jaar die graag een oudere dame of heer wil helpen in mijn omgeving. Ik woon zelf in Wehl , en kan daar of in Doetinchem hulp bieden. Heb alleen een fiets. Zou voor u 1 dag in de week kunnen schoonmaken of voor u de boodschappen doen en samen even een kopje koffie drinken en een praatje te maken.

Britt, hulp aan huis - 6983 Doesburg

Ik ben Britt. Ik ben 12 jaar oud en het lijkt me wel leuk om iets met ouderen te doen of om ze te helpen.

k heb helpende niveau 2 behaald en een certificaat basiszorg niveau 3 VIG. Een aantal kernwoorden, wie is Paula; resultaatgericht, betrouwbaar, doorzetter, secuur, organisatorische en communicatieve vaardigheden en een echt ‘mens’ mens.

Marleen, hulp aan huis in Zutphen 7204

Hallo, Ik ben Marleen en ik ben 22 jaar. Ik woon op mijzelf samen met mijn hondje in Zutphen. Ik werk momenteel in de kinderopvang maar mijn contract word na een jaar helaas niet verlengd. Daarom ben ik opzoek naar een andere baan. Momenteel werk ik maandag t/m woensdag, de andere dagen ben ik beschikbaar. Vanaf 1 april ben ik fulltime beschikbaar! Ik heb twee jaar terug als vakantie werk gewerkt bij verian, als hulp in de huishouding bij oudere mensen. Ik vind het leuk om mensen t...

Ik ben Cheryl De hulp die ik voor jullie kan bieden is het schoonmaken van u huis. Boodschappen halen of eten koken. Mijn ervaring hier in is dat ik het zelf 2 jaar voor mijn opa en oma heb gezorgd.

Ik ben Karin 34 jaar en moeder van 2 meiden. Ik heb een aantal maanden bij Diafaan gewerkt als huishoudelijke hulp. Ik ben geduldig, vriendelijk, verantwoordelijk en gemotiveerd om mensen te helpen. Ik heb ervaring in huishoudelijke klussen. Ook heb ik veel werkervaring waarbij ik met mensen omga. Groetjes Karin

Hallo, Na mijn stage in een verzorgingscentrum heb ik ingezien dat ik het leuk vind om mensen te helpen. Zeker mensen die een leven achter de rug hebben en mij interessante verhalen kunnen vertellen. Graag hou ik mensen gezelschap die eenzaam worden.

Montferland, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: