De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Houten. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

De eigenschappen die ik heb zijn: - Klantvriendelijk, ik help graag mensen als ze hulp nodig hebben of advies willen. - Flexibel en initiatief en heb discipline, doorzettingsvermogen en aandacht voor tips en ideeën. - Ik kan goed Samenwerken - Ik sta open voor klusjes en heb een lerende houding. - Ik ben altijd vrolijk. - Zelfstandige werker - Instaat om door te groeien - Ik kan goed met klachten omgaan - Resultaatgericht - Representatief

Mijn naam is Tamara en ik ben 19 jaar oud. Ik help nu mijn opa en oma ook in het huishouden en ik vind het geweldig. Ik doe wat voor de medemens en het is nog gezellig ook. Ik vind dat we met ze alle meer moeten doen voor de ouderen en ik ben bereid die stap te zetten, ik vind het hartstikke leuk en gezellig. Je maakt elke dag wel wat nieuws mee.

Maria Susanne, thuishulp voor ouderen in Nieuwegein 3437

Ik ben pas verhuisd naar Nieuwegein en zou graag de omgeving en de mensen leren kennen. Daarnaast wil ik graag iets betekenen voor anderen en wil ik me inzetten voor de mensen die hulp nodig hebben en het moeilijk kunnen krijgen. Ik ben erg flexibel en er kan veel in overleg! Ik sta graag voor u klaar.

Ik ben Nasim. 41 jaar oud. moeder van 2 prachtige kinderen van 11 en 8. ik ben leerkracht basisonderwijs. door omstandigheden ben ik ni op zoek naar een ban die te combineren met mijn eigen kinderen. ik ben erg sociaal en betrouwbaar. ik help graag en sta graag klaar voor anderen. Ik werk ook via het bedrijf De Lindeborgh. Ik heb meer dan half jaar bij een meneer van 88 jaar gewrkt. samen boodschappen doen, koffie drinken, kletsen, .. hij is helaas inmiddels overleden.

Annette Born, 44 jaar, gelukkig getrouwd met mijn jeugdliefde. Moeder van een fantastische 22 jarige dochter. Auteur, zelfstandig onderneemster. Ik vind het meer dan leuk en gezellig om mijn tijd te investeren in mensen die mijn aandacht nodig hebben. Ik ben een makkelijke, gezellige prater en heb jarenlang met een heerlijke 'opa' gewandelt, gekletst, kopjes koffie gedronken, naar het tuincentrum. Kortom; alles wat hem gelukkig maakte, maakte mij ook gelukkig. We zijn gedurende die jaren écht...

Vrouw, 48 jaar. Ervaring in zorg, onderwijs, gezin 4 kinderen. Partner verzorgd met ALS. Ik kan ondersteuning, begeleiding, structuur en gezelligheid bieden aan ouderen. Ik ben rustig en zorgzaam. Ik beschik naast werkervaring ook over levenservaring. Wat kan ik voor jou doen?

Ik ben Kirsten , 32 jaar. Ik werk als schoonheidsspecialiste en kan dus goed omgaan met mensen. Ik belangrijk om mijn steentje bij te dragen, maar het is natuurlijk ook gewoon gezellig om mensen te helpen. Ik heb mijn BHV gedaan, en woon in het bos. Dus kunnen heerlijk gaan wandelen.

Houten, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: