De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Maasbracht. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik ben 67 jaar. zeer actief. Verpleegkundige, boekhoudkundige, wijnboerin, lang in frankrijk gewoond, ervaring op veel gebieden. Bij ouderen kan ik er gewoon voor ze zijn, boodschappen eventueel samen doen, hen helpen met voorkomende administratieve taken, computer, wandelen, uitje eventueel schouwburg wat men leuk vind of wat nodig is. Eventueel oppas ook 's nachts bij stervenden. Kan goed luisteren, er zijn voor iemand. spreek frans, duits engels

Myrthe, hulp aan huis in Echt 6101

Mijn naam is Myrthe. Ik ben 20 jaar oud. Ik woon in Echt samen met mijn vriend. Ik werk al enige tijd met kinderen (6jaar) maar met ouderen werken lijkt me ook erg leuk. wil graag verpleegkunde gaan studeren en weet dus wel wat verzorgen inhoud. Ik ben erg geduldig, behulpzaam en rustig!

hallo ik ben een moeder van twee meisjes een van 10 en een van 6 ik 5 jaar in de thuiszorg gewerkt (huishoudelijke zorg) . ik moet hier helaas stoppen i.v.m. bezuinigingen. ik vind het leuk om iets voor de oudere te doen . groetjes milan

Ik ben Danique ik ben bijna 18 jaar oud en ik ben een behulpzaam iemand wat er van houd om andere mensen blij te maken door dingen te doen waar ze zelf niet meer toe in staat zijn.

Goede dag, Ik ben joanna . Ik ben een sociaal iemand en hou der van om met mensen bezig teZijn! Ik wil niet alleen hulp bieden maar ik wil u leren kennen voor wie u bent! Gesprekken en ervaringen delen! Kan ik misschien iets voor u betekenen? Met vriendelijke groet Joanna

Ik ga graag met ouderen om , omdat ik graag wil helpen hun levens kwaliteit hoog te houden , dit is ook mijn motivatie. Mijn voldoening is wanneer ik iemand op leeftijd ren mooie dag met mooie momenten kan bezorgen .

Shannon, hulp aan huis in Posterholt

Hallo, Mijn naam is Shannon een vrolijke jongedame van 17. Ik heb redelijk veel vrije tijd en wil u graag gezelschap komen houden en helpen waardat ik dat kan. Ik heb ervaring met een familievriend die bijna 98 word. Ik ga hier regelmatig heen om hem gezelschap te houden en te helpen met het huishouden.

Wendy, thuiszorg in Roermond 6043

Ik ben wendy 23 jaar oud. heb altijd in de zorg gewerkt. zowel in de thuiszorg als in een verpleeghuis. Ik ben u graag van dienst.

Maasgouw, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: