
Bina, verpleegkundige thuiszorg in Hem
Ben al 37 jaar werkzaam in de zorg. nu werkzoekende. Ben 55 jaar oud. Heb 3 uitwonende dochters en 2 kleinkinderen. Ben gek op zingen en doe dit ook in een popkoor. schilder graag, lezen rommelmarkten bezoeken.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ben al 37 jaar werkzaam in de zorg. nu werkzoekende. Ben 55 jaar oud. Heb 3 uitwonende dochters en 2 kleinkinderen. Ben gek op zingen en doe dit ook in een popkoor. schilder graag, lezen rommelmarkten bezoeken.

Hallo, mijn naam is Anne , ben 19 jaar oud en ik woon in Hoorn. Ik doe mijn 3e jaar onderwijsassistente op het MBO op het Horizoncollege in Hoorn. Ik vind het erg leuk om even bij u langs te komen voor een praatje, u te helpen met het huishouden of om u gezelschap te houden als u daar behoefte aan heeft. Ik hoor graag van u. Met vriendelijke groet, Anne

Momenteel ben ik bezig met het afronden van mijn opleiding sociaal pedagogische hulpverlening. Daar heb ik de nodige ervaring opgedaan in de gehandicaptenzorg, ook alles wat te maken heeft met algemene dagelijkse levensbehoeften. Op mijn stages kreeg ik te horen dat ik een lief, rustig en geduldig persoon ben.
Hoi Ik ben Floor, ik ben 16 jaar oud en ik woon grotendeels in Hoorn. Het lijkt mij erg leuk om ouderen gezelschap te houden. Stuur mij gerust een berichtje!

Ik ben Danique en ik ben 23 jaar. Ik heb op dit moment geen betaalde baan omdat ik ben afgekeurd vanwege ziekte. Ik vind het heel fijn om er voor mensen te zijn en ze te helpen. Er zijn zoveel ouderen die eenzaam zijn en die zou ik graag helpen of gezelschap houden. Een van mijn hobby's is haken en breien. Misschien is er een dame die het leuk vind om dat samen te doen? Stuur mij dan een berichtje!
Heyy ik ben een meisje van 14! En zou het erg leuk vinden om ouderen gezelschap te houden! Intresse stuur maar een bericht!

Hallo! Ik ben Kikki, 20 jaar jong en net afgestudeerd aan het MBO als pedagogisch medewerker niv 4. In september start ik met de HBO opleiding pedagogiek en deze zomer hoop ik mijn thuisstudie kinderpsychologie afgerond te hebben. Ik heb een hart voor mensen, van groot tot klein. Ik vind het werken met mensen fijn omdat ieder mens zo anders is maar toch zo uniek. Ik werk graag met kinderen en heb hier dan ook ervaring mee maar ben net zoveel geintresseerd in het werken met oudere mensen...
Quiero aprenderá mas mejor el lingua de Español

Ik ben een jonge vrouw van 46 jaar en op moment werkloos. Ik heb 2 kinderen. 2 Jongens van bijna 12 en 18 jaar. Mijn oudste zoon gaat studeren in Amsterdam en mijn jongste zoon is een hele slimme jongen, deze gaat naar Werenfridus atheneum/gymnasium brugklas. Ik krijg dus heel veel 'ruimte'. In mijn eigen vakgebied is het moeilijk werk te vinden vandaar dat ik uit kijk naar 'iets'anders. Ik ben een energieke vrouw, heel geduldig en zorgzaam. Daarom reageer ik via deze site.

ik ben Rosita . Ik vind werken met ouderen heel leuk, ik doe hier ook vrijwilligerswerk in via welwonen. ik vind het belangrijk dat de ouderen nog een leuke tijd hebben en niet alleen maar binnen zitten. spelletjes doen of naar activiteiten gaan vind ik ook leuk om te doen. ik doe dit vrijwilligerswerk nu 4 jaar. ik kan ook redelijk koken, en het huishouden doen.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨