De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Uitdam. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Ik ben behulpzaam en moeder van 2 dochters. Onder schooltijd ben ik ma di woe en do beschikbaar andere tijden kan in overleg ook alleen is er dan een mogelijkheid dat mijn dametjes mee komen. Ik heb een auto voor event uitstapjes of boodschappen doen. Ik vind het leuk om een spelletje te dien of te puzzelen.

ik ben nathalie 26jaar jong en woon in almere momenteel ben ik per direct beschikbaar. ook heb ik diverse diploma.s zoals zorg en welzijn breed en helpende welzijn. ervaring in de schoonmaak heb ik ook maar ik maak ook een gezellig praatje met de oudere, doe met liefde boodschapjes voor ze en als het eventueel niet zelf kunnen maken sta ik ook wel even voor ze in de keuken. zou je meer informatie over mij of mijn ervaringen willen kan je gerust even contact met me opnemen!!

Hee ik ben Rachida , ik ben 17 jaar oud wordt bij 18. Ik vindt het altijd leuk om een praat je te maken met oudere mensen ik help ze het liefst. Ik begin volgend jaar met de opleiding helpende, ik heb 1 jaar lang stage gelopen bij de meermin als activiteiten begeleidster het was altijd leuk om te doen niet allen de activiteiten maar ook praten met de bewoners en helpen tijdens het eten. mvgr Rachida

Mijn naam is Gabrielle en ik ben 18 jaar oud en ik vind het erg leuk om mensen te helpen. Ik vind het ook al leuk om met de mensen te praten of boodschappen met of voor ze te doen Ook help ik ze graag met schoon maken of andere bezig heden, om te verzorgen dat u zo lang mogelijk lekker in u eigen huisje kan blijven en in je eigen omgeving

Hoi. ik ben kirsten En hier zou ik even iets over mij zelf vertellen. Zelf heb ik ouderen altijd al leuk gevonden. Ik kan helpen met boodschappen doen, spelletjes , koffie van alles! Ik heb stage gelopen in een bejaarden te huis en heb het hier altijd leuk gehad. Wanneer u het ziet zitten dat ik bij u langs kom hoor ik het graag.

Waterland, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: