Wendy, thuishulp voor ouderen in Haps
Hallo Mijn naam is Wendy . Ik heb al eerder werk bij de thuiszorg gedaan en heb dus al veel met/bij ouderen gewerkt. Ik vind het erg leuk om mensen te helpen en hulp te bieden waar ze het zelf niet kunnen.
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Hallo Mijn naam is Wendy . Ik heb al eerder werk bij de thuiszorg gedaan en heb dus al veel met/bij ouderen gewerkt. Ik vind het erg leuk om mensen te helpen en hulp te bieden waar ze het zelf niet kunnen.

Hoi, ik ben Laura, getrouwd en moeder van 2. Door bezuinigingen al geruime tijd thuis. Graag help ik anderen daar waar het zelf niet meer kan. Ik ben sociaal, makkelijk in omgang en pas me snel aan. Ook om een praatje zit ik niet verlegen. Groeten Laura

Indy 2 Jaar Medewerker maatschappelijke zorg gedaan.

ik ben angela en ben 32 jaar. ik werk al jaren in de zorg met heel veel plezier. ik werk netjes en doe geen dingen die de cliënten niet willen. ik kan helpen met de adl, en de dagelijkse dingen ook een praatje maken is heel belangrijk.
Mijn naam is Helma, 52 jaar oud, Graag kom ik helpen met huishoudelijk werk Heb veel ervaring, zowel bij particulieren als ook in de professionele schoonmaak bij ouderen. Mezelf kan ik omschrijven als iemand die zelfstandig, verantwoordelijk, betrouwbaar, ervaren, enthousiast, secuur en netjes is

Ik kan mijzelf omschrijven als creatief, enthousiast en stressbestendig. Daarnaast heb ik oog voor detail. Ik heb mijn doorzettingsvermogen en zelfstandigheid de afgelopen jaren goed kunnen ontwikkelen in de diverse functies waarin ik werkzaam ben geweest. Met mijn sociale en communicatieve vaardigheden beleef ik plezier in het samenwerken met cliënten.
Hallo, Mijn naam is Amy, getrouwd en moeder van een dochter van vijf jaar. Graag help ik u bij de dagelijkse bezigheden als boodschappen doen, schoonmaken en koken. Ik heb in vele zomervakanties bijverdiend als hulp in de huishouding bij verschillende bejaardencentra en thuishulp organisaties. Daarnaast heb ik jaren in de kinderopvang gewerkt.

Mijn naam is Stefanie , 26jaar en woon sinds een paar maanden in Boekel. Het is een tijdje geleden maar Ik heb mijn diploma helpende niveau2 behaald. Ik vind het erg fijn om mensen te kunnen helpen met hun dagelijkse dingen, al is het maar een boodschap of iemand blijmaken met een praatje of een spelletje. Ik heb ervaring opgedaan in verschillende verzorgingshuizen. Als u meer wilt weten neem dan graag contact op. Groetjes, Stefanie

Ik ben Audrey, ben 18 jaar oud. ik kan u helpen met alle huishoudelijke bezigheden. ik heb al vaker dit soort werkzaamheden gedaan. en ook stage gelopen bij een verzorging tehuis.

Ik vind heel leuk om voor ouderen te zorgen. Vooral het gezellig met hun kletsen en wandelen.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨