De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Wilsum. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Wie ben ik? Dimara, 20 jaar, ik ben opgegroeid in een groot en gezellig gezin. Met ouderen heb ik een jaar ervaring, dit was een stage met een dementerenden doelgroep maar daarnaast had ik ook veel activiteiten die ik deed met ouderen uit het verzorgingstehuis. Ik ben zojuist afgestudeerd en heb mijn diploma behaald voor de opleiding SAW wat staat voor sociaal agogisch werker. Heeft u vragen? Stel ze gerust!

Hallo, Ik ben arita rook ben bijna 18 jaar Vorig jaar heb ik mijn diploma helpende gehaald en zou het leuk vinden om hier ook iets mee te doen. Ik heb 3 keer stage gelopen bij ouderen. De client staat altijd op nummer een daarna de rest.

Opgegroeid met 2 lichamelijk gehandicapte broers, een zoon met pdd-nos, en nog een erfelijke ziekte voor mijn beide zoons. Daardoor en door mijn leeftijd, veel geduld en een optimistische in borst.

Hallo. Ik ben Denise en ik ben 18 jaar. Ik kan schoonmaken, boodschappen doen, helpen bij het eten en ben altijd in voor een gezellig gesprek. Ik heb een rijbewijs, maar geen auto. Ik heb nog geen ervaring, maar wil dat graag opdoen.

Ik heb veel stage gelopen met oudere mensen, het trok me minder als met kinderen maar ik vond het wel heel leuk. Vooral het contact vond ik leuk en het idee dat je iets voor die ouderen kan beteken, doet me veel.

Mijn naam is Susan, ik ben 25 jaar oud en woonachtend in Zwolle. Ik volg de leraren opleiding Gezondheidszorg & Welzijn aan het Windesheim in Zwolle. Naast mijn studie zou ik graag een aantal uren per week willen werken. Graag zou ik werk willen doen wat mij dan ook voldoening geeft zoals mensen helpen. Ik heb 4 jaar ervaring in de schoonmaak, ben goed met computers en doe ook graag een boodschap. Uiteraard kan en wil ik mensen helpen in de breedste zin van het woord.

Hallo! Ik ben Joanne , ben 19 jaar oud en zit momenteel in het derde jaar van de opleiding Sociaal Pedagogische Hulpverlening. Ik heb ervaring met het uitvoeren van huishoudelijke taken. Heb verder ervaring met het verzorgen van mensen door middel van mijn jaarstages. Ik kan goed luisteren en ben een gezelligheidsmens.

Ik bied mij aan om een oudere te helpen en gezelschap te houden. Mocht een oudere het leuk vind om samen op stap te gaan, spelletjes te doen of lekker samen te koken. Ik vind het erg leuk om te doen!

Kampen, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: