De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Arnhem. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Sedef, werkster in Oosterbeek 6860

Hee Ik ben sedef van 15 jaar oud en help graag mee met het huishouden!!

Graag wil ik mezelf voorstellen. Mijn naam is Paula, moeder van 4 kinderen leeftijden, 13, 7 en een tweeling van 6 jaar oud. Ik heb 6 jaar in de ouderenzorg gewerkt en heb daarna in de jeugdzorg gewerkt. Aangezien mijn kinderen nu de gehele dag op school zitten en mijn man vanuit huis werkt, heb ik meer tijd over. Ik ben erg flexibel en woon in Duiven en beschik over eigen vervoer. Hoor graag van je. Met vriendelijke groet, Paula

Hoi!! Ik ben Iris en ik ben 18 jaar oud. Ik heb net mijn vwo diploma gehaald en ik heb deze zomervakantie veel tijd om u te helpen met verschillende dingen. Om een extra zakcentje te verdienen maak ik één keer per week het hele huis schoon bij mijn vader en af en toe doe ik dat ook bij mijn moeder. Stofzuigen, dweilen, wc's schoonmaken, badkamer schoonmaken en van alles en nog wat. Ik help u graag!

Ik ben moeder van 4 kinderen heb huisvrouw. Ik heb enkele uren over in de week waarin ik graag anderen zou willen helpen met het huishouden en kleine klusjes. Naast de ervaring binnen ons eigen gezin heb ik al voor diverse andere gezinnen gewerkt. Dit is van beide zijde altijd goed bevallen. Mocht u referenties willen, kan ik zorgen dat u in contact komt met mijn vorige werkgevers.

Heeft u hulp nodig? Vraag maar raak, ik heb niet echt veel ervaring (in de tuin wel wat meer), maar kan snel leren en ben bereid om goed te helpen.

Hallo, ik ben Wendela , ik ben 17 jaar en woon in zetten. ik bied mezelf aan om te helpen met boodschappen te doen en uw tuin te onderhouden en uw huis schoonmaken, ik heb zelf 1 jaar schoonmaakervaring maar zou graag meer ervaring willen opdoen

ik ben Joyce en ben 22 jaar oud. ik kan stofzuigen dweilen , ramen zemen, boodschappen doen ect. mijn belangrijkste kwaliteiten zijn de mensen tevreden te maken, en ervoor zorgen dat ik alles netjes en schoon achterlaat. ervaring die ik heb is het schoonmaken van mijn eigen huis en bij mijn oma.

Ik sta altijd klaar om mensen te helpen. Een gevoel van een fijn thuis staat voor mij op de eerste plek. Ook steek ik graag mijn handen uit de mouwen. Ik sta graag voor u klaar!

Andere advertenties

Steden in de buurt: