De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Paulien, een gastgezin voor een hond in Vinkeveen

Mijn naam is Paulien en ik ben een jonge meid van 32 jaar. Ik woon samen met mijn vriend, twee katten en hond in Vinkeveen.

In Vinkeveen zijn veel plekken om lekker met een hond te gaan wandelen. Ik beschik ook over een auto, dus kan ook naar het strand of bos met de hond. Ook katten vind ik lieve dieren.

Mijn hond Knoet is een Japanse Spits en die is nu net een jaar geworden. Verder heb ik twee katten, broer en zus, die Pip en Pluis heten. De katten zijn gewend aan honden en spelen zelfs met Knoet.

Vroeg in de ochtend
's ochtends
's middags
's middags
Einde van de dag
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Requested rate:
€ 13,00
/ per dag
Toelichting:

Prijs is afhankelijk van de hoeveelheid tijd dat ik kwijt ben...

🦮Aangeboden diensten
Gastgezin, pension
Huisbezoek
Wandelen
🏆Ervaring
Ik ben eerder in de mogelijkheid geweest om op dieren te passen.
🐈Dieren om op op te passen
Hond
Kat
💬Gesproken talen
Engels (vloeiend)
Chinees (moedertaal)
Duits (gelezen, geschreven, gesproken)
Andere
Non-smoker

Paulien
Dierenoppas
Vinkeveen
Contacteren