De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Michelle, hulp aan huis in Enschede 7513

Ik ben 2e jaars HBO Verpleegkunde student aan het Saxion in Enschede. Hier heb ik al veel verpleegtechnische vaardigheden geleerd, deze staan vastgelegd op een papier. In mijn 1e jaar heb ik stage gelopen in een verpleeghuis, op een afdeling met dementerende ouderen. Begin van mijn 2e leerjaar heb ik stage gelopen bij een psychiatrisch ziekenhuis, op een resocialisatie afdeling voor ouderen. Ik heb veel geleerd, met name lichamelijke verzorging en communicatie, zowel met dementerenden als met psychiatrische cliënten.

Vroeg in de ochtend
's ochtends
's middags
's middags
Einde van de dag
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Niet beschikbaar! De opgegeven beschikbaarheidsdatum is al meer dan een maand niet bijgewerkt
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Michelle heeft geen prijs aangegeven.

🛀Aangeboden diensten
Gezelschap
Chauffeur
Schoonmaken / strijken
Koken
Boodschappen doen
Administratieve hulp
Hulp bij eten
Hulp bij persoonlijke verzorging / aankleden
🏆Ervaring
Professionele ervaring, 1 tot 2 jaar
Andere
Non-smoker
Identity verified

Michelle
Hulp aan ouderen
Enschede
Contacteren