De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Kevin, leraar/lerares in het engels in Alblasserdam

Ik kan al jaren zonder een accent Engels praten, wat mij tijdens vakanties altijd goed heeft geholpen om me weg in het buitenland te vinden. Ik zou hierbij iemand graag willen helpen die hier eventueel moeite mee heeft, om zijn spraak wilt perfectioneren. Ook schrijf ik dagelijks blogs in het Engels die door een paar duizend man worden gelezen. Mijn kennis voor perfect Engels is gekomen door mijn vader, die mij altijd op busreizen meenam in Europa, en de enige taal die iedereen sprak Engels was.

Vroeg in de ochtend
's ochtends
's middags
's middags
Einde van de dag
's avonds
's nachts
Maa.
Din.
Woe.
Don.
Vri.
Zat.
Zon.
Beschikbaarheid bijwerken
Voor het laatst ingevuld: bijna 11 jaar geleden
Beschikbaar tijdens de schoolvakanties

Vereist tarief:
€ 7,50
/ netto per uur

📖Aangeboden lessen
Engels
🏆Ervaring
Ik begin net!
Andere
Rookt niet

Deze informatie wordt door het lid verstrekt; we raden u aan deze te controleren.

Te lezen: Goede praktijken bij het aanwerven

Kevin
Leraar/lerares
Alblasserdam
Contacteren