
Michelle, schoonmaken - 2181 Hillegom
Ik ben erg ervaren op het gebied van schoonmaken...ik heb mijn schoonmaakdiploma en werk erg netjes. Ik ben 27 jaar en heb 2 lieve kindjes Getrouwd met een lieve man
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

Ik ben erg ervaren op het gebied van schoonmaken...ik heb mijn schoonmaakdiploma en werk erg netjes. Ik ben 27 jaar en heb 2 lieve kindjes Getrouwd met een lieve man

Hallo. Ik heet Sunbel ik ben een HBO student. Ik heb heel veel ervaring met koken omdat ik also hostess in een huis heb gewerkt. Mijn taken waren om eten te maken voor het hele gezin en ook soms boodschappen.

Ik ben zelf een huisvrouw, en ik wil alles doen en eventueel lenen maar moet bekennen dat ik niet kan strijken, technisch niet heel handig & de tuin..? Verder zou ik met alle liefde alle klusjes uit handen nemen!

Beste Meneer/Mevrouw, Heeft u rond om Hoofddorp een extra handje nodig. Zou ik u graag willen helpen. Voor u is dit erg fijn en voor mij weer een stuk extra ervaring. Ik volg de opleiding maatschappelijk werk en dienstverlening en daarbij hoort mensen helpen. Ik draag graag een steentje bij en leer graag elke dag opnieuw van mensen om mij heen. Heeft u vragen of interresse hoor ik graag van u, Vriendelijke groet, Anouk
dit doe ik liever mondeling

Mijn naam is Micha ik ben 18 jaar oud ik woon in Heemstede en doe momenteel de opleiding pedagogische medewerker en ik loop voor de rest stage in de kinderopvang. Ik bied de diensten aan van koken en boodschappen doen voor mensen Ik heb de opleiding horeca afgerond dus mijn maaltijden zijn top. Creatief met eten betrouwbaar

Mijn naam is Desiree ik ben 20 jaar.ik ben afgestudeerd pedagogisch werker(kinderopvang) Ik vind kinderen leuk, het motiveert mij om kinderen vooruit te zien gaan in hun ontwikkeling. Ik ben een geduldig persoon die goed haar grenzen kan aangeven. Ik heb geen ervaring in de huishoudelijke hulp, ik ben bereid om te leren. Ik zet mij graag in voor een ander! Ik ben flexibel inzetbaar omdat ik steeds een ander rooster heb en af en toe een week vrij ben. Stuur gerust een bericht.
Beste Familie ik ben een 47 jarige vrouw met veel ervaring als schoonmaakster ook heb ik hiervan referenties ook kan ik goed koken en boodschappen doen Groetjes Milcah
Mijn naam is Viktoria ik ben 29 jaar. Ik heb ervaring met de huishoudelijkewerk. Ik kan koken, strijken, schoonmaken, boodschappen doen, was, afwas noem het maar op. Ik kan mezelf beschrijven als spontaan en flexible.

Ik ben Stephanie, Ik heb in het verleden huishoudelijke hulp gedaan. In de vorm van schoonmaak, strijken/ wassen, boodschappen en sociale aanwezigheid. Ik werk momenteel fulltime in het toerisme, maar zou graag daarnaast mijn ervaring en hulp willen bieden aan die het nodig heeft.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨