De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Piershil. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Hallo, Mijn naam is Samantha en ik ben 22 jaar oud. Ik ben een enorme dierenliefhebber en ben mijn hele leven opgegroeid met dieren. Op dit moment heb ik dan zelf ook 2 hele mooie, lieve Maine Coon katers waar ik enorm trots op ben. Ik vind het heerlijk om met dieren bezig te zijn en hen dan ook te verzorgen. Ik ben erg flexibel en zal dan ook proberen, wanneer nodig, u te helpen. Ik hoop dat we iets voor elkaar kunnen betekenen en ik uw lieve diertjes mag vertroetelen!

Haai ik ben Amber en ik ben 17 jaar. Naast het oppassen op kinderen vind ik dieren ook heel leuk. Zelf heb ik 2 honden en 2 katten gehad en een eigen paard. Dus heeft u iemand nodig voor uw hond uit te laten of uw paard te verzorgen enz dan bent u aan het goede adres . Groetjed Amber

Beste dierhulpzoekende, Ik ben een meid van 17 jaar oud bijna 18 jaar oud over 2 maanden. Ik zoek naar een leuke baan en het werken met dieren lijkt me een hele leuke baan. Ik heb zelf al vaak op dieren moeten letten zoals op : katten, honden, schildpadden en vogels. Ik zou u zeker niet teleurstellen maar juist dat u erg blij bent met mij als helpende.

Hallo, mijn naam is Romana ik ben 17 jaar en ik woon in Zuid-Beijerland. ik heb al veel ervaring met dieren en ik gewerkt bij dierenpension en bij verschillende locaties opgepast.

hallo, ben caitlin , 18 jaar. heb veel ervaring met dieren, zelf opgegroeit met honden en nog meer dieren, was altijd druk bezig met me hond (zoals uitlaten en touwtje trekken) en me konijnen (ze kammen en verschonen). heb ervaring met veel dieren zoals: paarden honden katten konijnen vissen fretjes cavia's en nog meer. voor meer informatie kunt u me altijd bereiken. mv.g. caitlin

hallo, ik ben melissa en ik ben 18 jaar oud. ik heb zelf geen huisdieren (helaas), vroeger heb ik 6 honden gehad en 2 katten. Mijn familie heeft wel veel dieren ik ga ook vaak naar hun toe om even lekker met ze te knuffelen of uit te laten. Ik heb een half jaartje paardrijden gedaan en af en toe verzorg ik het paard van mijn tante nog.

Ik ben Solange, ik ben 20 jaar en ik woon in Oud-Beijerland. ik ben dol op dieren en ik vind het dan ook leuk om voor ze te zorgen. Thuis heb ik twee honden, beiden border collies, ik weet dus wat het is om lange wandelingen met een hond te maken. In het verleden heb ik paardgereden, een paard borstelen, voeren, stal schoonmaken is dus ook geen probleem. Ook heb ik vroeger vaker op knaagdieren gepast, zo lang het gaat om hamsters, konijnen of cavia's komt dit ook zeker goed.

Hallo allemaal, Ik ben Emma , 17 jaar oud en woon in Oud-Beijerland. Ik hou heel erg van dieren en vooral van honden. Mijn opa en oma hebben altijd al honden gehad en ik ben al sinds kleins af aan gek met ze. Ik laat ze ook vaak voor hun uit en zou dit ook graag voor anderen willen doen want ik heb er veel plezier in. Daarom bied ik me bij deze aan als oppas of uitlaat voor uw hond(en).

Korendijk, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: