De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Elburg. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Mijn naam is Martine. Ik ben 24 jaar oud en sinds maart gediplomeerd verzorgende Ig. Ik ben in een verzorgingshuis werkzaam voor 24 uur en zou hiernaast graag wat willen betekenen voor andere mensen die door bijvoorbeeld de bezuinigingen langer thuis moeten wonen.

Hallo, Mijn naam is Melanie , ik ben 20 jaar jong en woonachtig in Doornspijk. Aankomend jaar heb ik een tussenjaar waarin ik mijn werkervaring wil uitbreiden. Ik kan nu gezelschap bieden, hulp in huishouden, boodschappen voor u doen en eventueel koken. Mijn kwaliteiten zijn dat ik beleefd ben, luisterend oor heb en graag mensen help. Als ik me voor iets inzet gebeurd dit voor de volle 100 procent! In familiesferen heb ik ervaring in het omgaan en werken met ouderen

Ik ben Beatrix 26jaar ik werk al jaren met plezier in de ouderen zorg voor dementerende ouderen. om ze de liefde en aandacht te geven die hun nodig hebben op hun niveau wensen

Ik kan u overal mee helpen! Heeft u hulp nodig of heeft u zin in een gezellige middag? Dan hoor ik het graag van u. Het lijkt me leuk en gezellig!

Hallo, Ik ben Esther 16 jaar oud en woon in nunspeet. Ik zit in de 5e van de Havo na mijn examen wil ik de opleiding SPH ( sociaal pedagogisch medewerkster) gaan doen. ik hou van gezelligheid en zou graag iets voor u in het huishouden willen doen, of u gezelschap houden en bijvoorbeeld boodschappen doen.

Hallo ik ben Belinda , 46 jaar en woonachtig in Nunspeet. Ik weet hoe belangrijk het is om voor ouderen mensen te helpen zodat men nog zelfstandig kunnen wonen. Niet alleen hulp maar ook op sociaal gebied is dat zeer belangrijk. Mijn vader die helaas vorig jaar overleden is was dat ook belangrijk. Ik heb jaren er voor hem kunnen zijn. Toen ik ging verhuizen was ik ook blij dat hij hulp kreeg en daarbij ook sociale contacten kreeg. Ik hoop dat ik nu hier mensen kan helpen bij hun dagelij...

Wie ben ik? Dimara, 20 jaar, ik ben opgegroeid in een groot en gezellig gezin. Met ouderen heb ik een jaar ervaring, dit was een stage met een dementerenden doelgroep maar daarnaast had ik ook veel activiteiten die ik deed met ouderen uit het verzorgingstehuis. Ik ben zojuist afgestudeerd en heb mijn diploma behaald voor de opleiding SAW wat staat voor sociaal agogisch werker. Heeft u vragen? Stel ze gerust!

Hallo, mijn naam is Manon. Ik ben 17 jaar en zit momenteel in het tweede leerjaar van de opleiding persoonlijk begeleider. Momenteel ben ik werkzaam bij één ander werkadres, maar ik ben nog op zoek voor een adres erbij. Voor verdere vragen of informatie mag je altijd contact opnemen!

Elburg, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: