De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.

Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.

illustation Efficiënt

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation Betrouwbaar

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.
illustation ...en het is gratis!

...en het is gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Efficiënt

Gratis!

Gratis contact opnemen en ontmoeten? Hier is het mogelijk:-)
illustation Betrouwbaar

Efficiënt

Elke dag honderden nieuwe advertenties
illustation ...en het is gratis!

Betrouwbaar

Verificaties, beoordelingen, referenties: vind uw opvang met zekerheid.

Er zijn maar weinig actieve advertenties in Heesselt. Hier zijn de advertenties die in de buurt beschikbaar zijn.

Hoi, Ik ben Harmke. Ik ben een sociaal mens en heb naast mijn "baan" als moeder nog wat tijd over om andere mensen te helpen. Omdat je jongste dochter inmiddels ook op school zit zou ik graag weer aan het werk gaan. Zorgen is iets wat ik al mijn gehele leven doen, het is iets wat ik graag doe. Wellicht kunnen we een persoonlijk gesprek plannen om te kijken wat we voor elkaar kunnen betekenen. Vriendelijke groet, Harmke

Mijn naam ik monica , en mijn hart ligt in het werken in de zorg, dit is mijn passie en ik vind dit een fantastisch beroep. En ja ook de minder leuke kanten hiervan maar deze horen erbij! Ik vind het heel erg belangrijk dat er goed gezorgd word voor mensen die dit zelf niet meer kunnen! Mijn kwalitieten zijn, ik kan goed luisteren, ik ben begripvol, ik ben sociaal en ik werk op een verantwoorde manier.

Ik vind het super om ouderen te helpen de dingen waar ze hulp bij nodig hebben. ik heb zelf wel ervaring met ouderen helpen ik heb zelf een gehandicapte broer die veel hulp nodig heeft die ik help en een vader met een dwarslaesie die ook veel hulp nodig heeft ik vind het leuk om te doen om anderen te helpen stuur maar een berichtje als je meer wilt weten.

Ik heb 3 jaar ervaring in de thuiszorg. Daar heb ik veel respect gekregen voor de oudere mensen. Ik heb een zorgzame instelling van mezelf en wil me daarom aanbieden als hulp. Ik ben een luisteren oor en overal inzet baar daar waar nodig is. Er zijn maar weinig dingen die ik niet doe.

Goede dag, Ik ben Leandra. Ik kom u graag helpen met klusjes die u zelf niet meer kan doen. Heeft u vragen dan mag u altijd contact met mij opnemen. met vriendelijke groet, Leandra

Rilana, thuishulp voor ouderen in Geldermalsen 4190

Hoi hoi, Ik ben Rilana , ik ben 19 jaar oud. Ik ben opzoek naar iemand die ik mogelijk zou kunnen helpen bij verschillende taken. Mocht u nou opzoek zijn naar iemand, kom ik graag in contact om te kijken of het klikt! met vriendelijke groet, Rilana

Ikram, thuishulp voor ouderen in Geldermalsen

Geachte families, Ik zal me even voorstellen! Ik ben Ikram. een enthousiaste, spontane Vrouw. Ik ben 28jaar en ik ben woonachtig in Geldermalsen. ik ben getrouwd en ik ben moeder van twee prachtige douchters van twee jaar en 1jaar. Ik heb sinds Januari 2010 mijn diploma behaald van PW Pedagogich werkster. Sep 2007 diploma van sector zorg en welzijn in te Nijmegen. Na het behalen van mijn diploma, heb ik in verschillende organisaties gewerkt en overal ervaring opgedaan en het bes...

Ik ben Marina 47 jaar en ik werk al 20 jaar in de zorg als bejaarde helpende + Ik ben rustig En geduldig en ik laat iedereen in zijn eigen waarde Ik kan ondersteunen in hulp bij dagelijkse zorg of in de huishouding of goed luisteren

Neerijnen, de belangrijkste steden

Andere advertenties

Steden in de buurt: