Melanie, hulp aan huis in Varik 4064
Ik heb ervaring in het helpen van ouderen in een zorginstelling en bij hen thuis. Ik ben betrouwbaar, aardig en netjes. Ik kom u graag helpen!
De grafische configuratie van de site is niet goed geladen op je apparaat (CSS-probleem). Tophelp.nl werkt mogelijk niet goed.
Neem contact met ons op via e-mail op lily@tophelp.nl of <a class="ask-support-action dotted" href="#">via de chat op de site</a> om dit probleem te melden.
Ik heb ervaring in het helpen van ouderen in een zorginstelling en bij hen thuis. Ik ben betrouwbaar, aardig en netjes. Ik kom u graag helpen!

Hoi, Ik ben Harmke. Ik ben een sociaal mens en heb naast mijn "baan" als moeder nog wat tijd over om andere mensen te helpen. Omdat je jongste dochter inmiddels ook op school zit zou ik graag weer aan het werk gaan. Zorgen is iets wat ik al mijn gehele leven doen, het is iets wat ik graag doe. Wellicht kunnen we een persoonlijk gesprek plannen om te kijken wat we voor elkaar kunnen betekenen. Vriendelijke groet, Harmke

Goede dag, Ik ben Leandra. Ik kom u graag helpen met klusjes die u zelf niet meer kan doen. Heeft u vragen dan mag u altijd contact met mij opnemen. met vriendelijke groet, Leandra
Ik benLamiae en ben 29jr oud. Ik ben een persoon dat graag een ouder iemand wilt helpen in het huishouden, of voor gezelschap om een leuk praatje mee te maken bijvoorbeeld. Ik vind het belangrijk dt een persoon zich goed kan voelen en zich niet buitengesloten voelt. Vind het ook belangrijk dat een persoon zich om zijn\haar gemak voelt, en daarom ben ik een spontane meid dat houdt ervan om een steentje bij te dragen aan de maatschappij.
Hoi Ik ben janneke ben 28 jaar en moeder van 2 kinderen en gehuwd Ik heb ervaring met ouderen heb lange tijd voor een mevr gewerkt in een bejaardentehuis
Ik ben erg spontaan en ik houd ervan om mensen te helpen. Ook kan ik goed huishouden, koken etc

Ik vind het super om ouderen te helpen de dingen waar ze hulp bij nodig hebben. ik heb zelf wel ervaring met ouderen helpen ik heb zelf een gehandicapte broer die veel hulp nodig heeft die ik help en een vader met een dwarslaesie die ook veel hulp nodig heeft ik vind het leuk om te doen om anderen te helpen stuur maar een berichtje als je meer wilt weten.

Hallo, Ik ben Iris . Ik ben 19 jaar oud. Ik doe de opleiding Verzorgende IG/MMZ niveau 3. ( ook met ouderen) Ik heb ervaring, stage's en werk in de zorg. Naast mijn werk en opleiding vind ik het belangrijk om mezelf te ontwikkelen en er voor de mensen te zijn. Ik ben beschikbaar in de avonduren, vrijdag en in het weekend.

Ik ben Paula Boot, ben 20 jaar oud. Ik ben afgelopen maand vervroegd afgestudeerd aan het sport college in Utrecht. ik vindt het erg leuk om met mensen te werken, ik vindt het erg leuk om ouderen te bezoeken en iets leuks mee te doen. Denk aan een wandeling, sport oefenen, samen boodschappen doen of een spelletje lekker binnen als het niet zo mooi weer is. In het tweede jaar van mijn opleiding ben ik bezig geweest met sporten met 65 plussers en heb dit als erg leuk ervaren. mag i...

Ik heb een jaar lang mijn gehandicapte vriend geholpen met het huishouden en de boodschappen. Ik ben een perfectionist en ik houd niet van viezigheid. Dus u kunt er op vertrouwen dat ik uw huis in topconditie achterlaat. Daarbij help ik graag mensen. Ik ben geduldig en altijd vrolijk. Ook ben ik zeer flexibel en ben direct inzetbaar!

Mijn naam ik monica , en mijn hart ligt in het werken in de zorg, dit is mijn passie en ik vind dit een fantastisch beroep. En ja ook de minder leuke kanten hiervan maar deze horen erbij! Ik vind het heel erg belangrijk dat er goed gezorgd word voor mensen die dit zelf niet meer kunnen! Mijn kwalitieten zijn, ik kan goed luisteren, ik ben begripvol, ik ben sociaal en ik werk op een verantwoorde manier.
U kunt contact met ons opnemen door een e-mail te sturen naar het adres lily@tophelp.nl📨